Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Mata wygłuszająca pod maską w naszych RENAULT


Tomasz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
no wszystko fajnie tylko ze ciezko dostac sama mate...

 

ciezko? dzisiaj bylem na zakupach 'przed-olejo-wymianowych' i spytalem w zaprzyjaznionym sklepie o ta mate. bez problemu mozna sprowadzic, koszt imprezy to 150zl. jestem na 99% zdecydowany na jej zakup, niestety pierw ubezpieczenie trzeba oplacic;-)

 

EDIT:

 

jestem juz po aplikacji maty. cala impreza kosztowala mnie 166zl - mata i 7 zapinek, kupowalem w ASO. trza bylo tylko dziure zrobic na jedna zapinke bo nie bylo. co prawda bylo wytloczone jak do dziury, ale nie wiem czy wlasnie na to zeby zrobic samemu czy poprostu mialem nie fart, ewentualnie ph2 ma roznice pod maska, bo jedna dziura zostala nieuzyta. calosc trzyma sie pewnie. co do oceny przydatnosci za krotko jezdzilem. jutro jade do warszawy i nazad wiec bede mial wystarczajaco duzo drogi zeby dokladniej ocenic jej dzialanie.

 

EDIT2:

 

tak jak przypuszczalem, mata okazuje swoja moc przy wysokich obrotach. komfort w czasie jazdy 140km/h poprawil sie znacznie - kto prowadzil rozmowe w takich warunkach wie o co mi chodzi (rozmawiac sie da, ale jest to zdecydowanie odmienne doswiadczenie niz np przy 90km/h). prawdopodobnie przy nizszych obrotach jest rowniez roznica, ale moje ucho nie moze jej tak prosto zauwazyc - to nie komp gdzie wsadze glowe do budy przy wentylu i sobie slucham. jesli ktos wpakowal kase w audio, i ma benzyniaka bez maty niech naprawia to czym predzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

To ja chyba jakiś głuchy jestem.,..

1.6 16V - maty oryginalnie of kors nie było.

Zamontowałem matę (kupiłem za 5 dyszek na allegro). Oprócz maty poszły jeszcze maty bitumiczne APP bezpośrednio na blachę, a między tą obklejoną blachę a firmową matę dałem jeszcze kawał grubego Poroso, odpowiednio przyciętego.

No i... jakoś tak... niespecjalnie mi ciszej :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Panowie a powiedzcie mi czy to jest właśnie ta mata wygłuszająca pod maskę? Miałem kiedyś Megankę 2000r więc bardzo prawdopodobne że to jest do Meganki ale wolałbym żeby ktoś spojrzał i po kształcie ocenił czy się nie mylę;)

post-3927-1190306620_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Właśnie ja też dołączę się do tematu mimo, iż posiadam dieselka MII.

Powiedzcie jak Wam poszło i jakiej grubości maty kupiliście?

Ja mam fabrycznie zamontowana matę ale jest ona cienka i chcialbym poprawić nieco wygłusznie. Czy jesli kupię matę 2cm to nie bedzie za gruba? Bedzie trzeba ją dobić spinkami z oryginalną płachtą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!