Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Wycieraczki


Rekomendowane odpowiedzi

Na początku witam Panowie i Panie jestem tutaj nowy, otóż to mój pierwszy post i odrazu z problemem ;-)

 

Mianowicie, dwa dni temu nagle przestały działać wycieraczki (PRZEDNIE).

Troszkę przeszukałem forum ale nie znalazłem podobnego problemu, bezpiecznik jest na 100% sprawny, jedyne nad czym się zastanawiam to nad przełącznikiem/wolantem wycieraczek ponieważ zauważyłem że odkąd przestały działać kiedy przełączam wolant na 1-bieg załączają się tylne zamiast przednich co nie występowało do tej pory, mimo że mam je przełączone na pozycję ZERO.

 

Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem?

Bezpieczniki sprawne, wycieraczka tylna działa, spryskiwacze tył/przód również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

warto zaglądnąć do przełącznika, z tego co słyszałem to właśnie te przełączniki lubią płatać figle.

Pozdro

 

Forum to nie konkurs pisania na czas :!: Zanim przyciśniesz "wyślij", przeczytaj co palce nastukały i popraw. Tym razem ja to zrobiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!