Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Scenic II 1.9 - co sądzicie?


Pepin

Rekomendowane odpowiedzi

witam

U mnie przy przebiegu prawie 90 tyś gałka zmiany biegów jest prawie w ogóle nie wytarta

natomiast na skórzanej kierownicy nie widać śladów użytkowania

Korozja tarczy... ciekawe, jakby auto dłużej stało to były by wszystkie chwycone rdzą a nie jedna, może zmieniona

Ja szukał bym dalej, jednak w dobrym stanie ten rocznik nie kupisz za tak małe pieniądze

pozdrawiam

życzę powodzenia w szukaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej kupić uszkodzoną furę bez oznak picowania do sprzedaży niż takie coś jak tu na zdjęciu. Nie wiesz jak wyglądało po wypadku, więc trudno ocenić co się poważnego stało. Zderzak założony, błotnik też w kolorze i obcierka drzwi - od tego by poduszki nie strzeliły, więc podejrzewam że mocno dostało koło i co za tym idzie zawieszenie. Koszt poduszek też będzie niemały, bo trzeba całą konsolę wymienić (regenerować nie warto). Gość zachęca do sprawdzenia w serwisie, bo w najbliższym prawdopodobnie ma już układ żeby czegoś nie zauważyli. Tak samo język polski ktoś musiał wgrać, więc albo zabierzesz auto do dalszego serwisu, albo nie będziesz miał rzetelnego sprawdzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś z lewym reflektortem (kierrowcy) jest nie teges. Cos kombinowali bo szpary nieładnie sie schodza. Podziekuj tym panom i szukaj dalej. Problem z picowaniem polega na tym że na oko z zewnątrz jest oki, ale pod błotnikiem i zderzakiem sa dość ważne zaczepy i bardzo możliwe że są połamane. Nigdy tego nie doprowadzisz do porządku bez porządnej naprawy (wymiany) wszystkich popękanych elementów a nie tlko błotnika. Będzie nierówno, obwiśnie - za jakiś czas szlag cię trafi a naprawa będzie droga bo będziesz chiał zrobić dobrze bo robisz sam dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech ci facet zejdzie za poduszki + napinacze + dopinacze +naprawa konsoli lub wymiana na inną

Sąsiad kupował tez po kolizji z banda w Niemczech i też miał wyszczelone poduchy ,ale cenę negocjonował ,więc może warto ,poduchy wypaliły bo uderzył kołem ,wiec amor wymieniony i było wszystko git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!