Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

warto czy niewarto ??


dami1987

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

chcialbym kupic meganke kolo rocznika 1997 najlepiej w dieslu albo w gazie .... moje pytanie to czy poprostu inwestowac w meganke ?? ... czy czesto sie psuje i czy czesci do tego autka sa drogie... reakcja kumpla wlasnie polegala na tym ze odradzal mi z powodu drogich czesci ... wiec jak to jest z tymi wozkami ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram łukasza, aktualnie moja megi to miała wymienione elementy eksploatacji - cenowo to wygląda normalnie a nawet taniej a niżeli np. nissan sunny z lat 91-93 [wiem, bo znajomi jeżdżą takim wózkami]. W sumie i ekonomia nie dobija. Jak dbasz tak masz, oto proste wytłumaczenie narzekań niektórych osób, a to na jaki model trafisz - druga strona medalu.

 

Jak auto było niekombinowane i całe zdrowe - długo pojeździ i do tego się odwdzięczy.

 

Przyznam Ci się szczerze, na Borki pojechałem z walniętym sworzniem kulowym wahacza [małe draństwo metalowe z kawałkiem gumy] po stronie lewej i po prawej zajechane łożysko. Megi tam i z powrotem bez kłopotu dowiozła. Zawieszenie, za mocno przeze mnie eksploatowane po 'bezdrożach' stąd pewnie te kłopociki, chodzi mi o wytrzymałośc materiałów i co by nie było 150-160 grzałem za Przemkiem_W.

 

Nu. To tyle z mojej strony jeżeli mowa o rocznikach 96-99. 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozatym przesiadając się z Matiza do Megane odczuje się różnice i na dzień dobry nie będziesz się mógł przyzwyczajić do sprzęgła to był najpoważniejszy mankament przesiadki ze starszego brata Matiza Tico do Megane ale po 4 m-c się przezwyczajam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mam innego napisać niech chłop kupi dobry model to zobaczy, że francuz (renault oczywiście) jest lepszy od parchatego niemieckiego VW lub innego oplowskiego badziewia skończyłem hihi :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszysty uparli sie na VW szczegolnie golf .... moze i i dobre autka ALE ILE TEGO JUZ JEST !!!!!!! . jak ide do supermarketu to wysiadam z matiza i ide ... potem wracam i zastanawiam sie gdzie go postawilem ;p .... a wex teraz szukaj swojego golfa jak na parkingu co drugi to on

 

[ Dodano: 2007-05-31, 10:19 ]

zeby byla mozliwosc kupienia czarnej wolgi z jakims dobrym silnikiem to zaraz bym bral ..... to dopiero zwraca uwage szczegolnie gdy wyjezdza o zmroku ;p

 

[ Dodano: 2007-05-31, 10:48 ]

a co do Matiza ...hmmm .... autko które trzeba nieźle cisnąć żeby poradziło własną budę. 800 cm3 ... o przyspieszeniu i wyprzedzaniu mozemy tutaj podeliberowac :-P pali tyle co astra 1.6 ..... jedynie wnętrze jak na ta klase jest bardzo ciekawe ( mi sie podoba)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawi mnie porównywanie Matiza do Megane - co tu porównywać. Miałem kiedyś służbowego Matiza, jeździłem nim przez pół Polski. TRAGEDJA.

Ja wyznawałem zasadę - samochodów na F się nie kupuje (Fordów, Fiatów i Francuzów) i co ........ Kupiłem Megane i jestem bardzo zadowolony. Tylko krowa nie zmienia zdania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi mowiono, ze francuzow sie nie kupuje bo to takie fiaty, hehe, mam renie i bryluje na slaskich drogach czarna perelkom i nie narzekam :) Polecam renault jak ktos lubi ladne wnetrze, bez katow prostych jak w VW i Oplach, ladne ksztalty autka i autko, ktore jezeli sie je kocha to ono kocha Ciebie, to polecam :-D

 

[ Dodano: 2007-05-31, 11:48 ]

Za cene mojej meganki moglem miec corse, wybor byl oczywisty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do porównania golf i megane- siedziałem w golfie u kumpla fakt tylko 3 furki ale tam jest o wiele mniej miejsca niż w megi, a gabarytowo auto jest podobne, co do bagaźnika też mniejszy...a co do niezawodności golfów to nie jestem pewien renie pordzewiałe żadko spotykam a golfy non stop widze jak rude je wpierdzielają, u kumpla też silnik był remontowany zagotował się i zatarł, więc mit o bezawaryjnych golfach po przesada a jak kupisz renie to przynajmniej będziesz miał spokój że w nocy nie zarypią ci lusterek, listw bocznych albo całego auta, golf zbyt popularne auto dlatego chodliwe jako jeżdzące części...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!