Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane II kombi - ocena


Marcino

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szanownych. Noszę się z zamiarem kupna Megi II kombi z silnikiem diesla 1.5 lub 1.9. Nie chcę jechać po samchód na drugi koniec Polski więc szukam w okolicach Trójmiasta, ewentualnie Szczecina. W oko wpadła mi taka oferta:

1.5 rocznik 2006. Pierwszy właściciel i polski salon - to duży plus. Mój entuzjazm niestety opadł kiedy znalazłem to też tu LINK i to w tej samej cenie.

Natknąłem się też na coś TAKIEGO. Gorzej bo sprowadzany, ale może ma sens.

Bardzo proszę o ocenę - czy coś wygląda podejrzanie? Może ktoś z Trójmiasta może powiedzieć coś na temat komisów zamieszczających te ogłoszenia. Z góry dzięki B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cięcie

W sumie chyba rzeczywiście to nie to samo, ale przyznasz, że parametry podobne (chociaż w przypadku komisu dziwnie opisane - nie ma chyba wersji 106 tylko 105KM), rocznik, cena, kolor nadwozia, kołpaki, tapicerka i rolety na szybach z tyłu - identyko. No i Starogard Gdański i Gdańsk to pobliskie miejscowości.

Mam jeszcze jedno małe pytanie, wiem że dział średnio odpowiedni, ale - czy silniki 1.5 mają jakąś złą sławę? Takie ploty do mnie dotarły, jakoby były one problemowe.

 

Regulamin forum należało przeczytać przy rejestracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcino takich srebrnych jest bardzo dużo B) W drugim ogłoszeniu masz podany VIN więc łatwo zweryfikujesz pierwsze nawet telefonicznie. Duży plus, że PL - wszystko sprawdzisz w ASO. Problemowe były starsze wersje montowane w Clio. Wersja 105KM jest już dobracowana, ale jak każdy diesel z CR wrażliwa na paliwo. Tankujesz dobre i nie ma problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę tylko powiedziec iz ten komis na trakcie odwiedzałem jak szukałem auta dla siebie i powiem tyle komis jak komis (wszystkie auta były bezwypadkowe tylko niektorym troche szpachla odpadła i reflektory były w innych odcieniach). Zajrzec mozna ,wspolpracuja z auto handlem na swietokrzyskiej ( mam do nich 200 m) bo zamieniaja się autami. Starogard Gdański to miasto autohandli tak jak Gniezno czy Poznań. trzeba pojechac obejrzec bez napalania się . Ja bym obejrzał 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!