Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko może do czasu podjęcia decyzji będzie jeszcze jakiś spot w warszawie na który uda mi sie podjechać :).

Ja blachy zmienić musiałem nie do przeskoczenia problem formalny choc numery poznanskie wygladaly niezle :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sa drzwi, ja bym nie bawil sie w tandete. Nie mowie o komorze (przynajmniej 350 za element), ale przynajmniej z rozebraniem drzwi. Mysle ze za 180 zrobia mu to na sztuke. Jak sa jakies wgniotki, to trzeba sie liczyc ze szpachla, a jak nie - nowe drzwi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ja sie podlacze zeby nie zakladac nowego tematu.

Wredne angole na parkingu lekko obili mi drzwiami drzwi mojej megi, nie sa to jakies glebokie rysy,, generalnie bez wgniecen az do podkladu (bialy kolor)....

Obedzie sie bez lakierowania czy np. samo polerowanie z jakas pasta moze pomoc w usunieciu tego problemu? :-D

Tak mysle ze lakierowac cale drzwi dla trzech 2cm rys to troche bez sens...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

dzis znalezlem wreszcie czas i pojezdzilem po tych lakiernikach. Bylem u jednego goscia to mi powiedzial za 3 tygodnie 800zł. Bylem u drugiego niema ;/ pojechalem do trzeciego odpalil mi ze 1200zl bo listwe dolna i tylny blotnik liczy osobno. czekac kazal 2-3 tyg. Po drodze znalazlem jeszcze jednego wstapilem to mi powiedzial ze ma tyle roboty ze mu sie nei chce na to nawet patrzec i moze za 3 miesiace bedzie wolny to zeby przyjechac... Wkoncu pojechalem do powiedzmy "znajomego" lakiernika i mowi mi tak: auto ma 11 lat robimy tak jak nowe czy uzywane ja mowie no raczej jak uzywane bo to kasy brak ;/ a on z wlasnej kieszeni czy AC ja mowie z wlasnej ;/ a On mowi no to 11 czerwca podjechac w 300zl sie wyrobimy <wow> no nie powiem ze sie nie ucieszylem wkoncu jakies lepsze nowiny. No zobaczymy jeszcze jak On to zrobi itd. Bede czekal tego poniedzialku z niecierpliwoscia. Jak bedzie sie cos nowego dzialo bede informowal POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, ja wiem...

 

Zakleji tasma listwy i okna, przykryje folia samochod i prysnie po godzinach. To jest metalic, bedziesz widzial rozne odcienie, w lakierze beda paprochy, baranek etc. Po jakims czasie moze jakis wykwicik sie zrobi?

 

No chyba, ze jest zdesperowanym magikiem. Bo chyba musi byc diamertalna roznica w jakosci miedzy 1200, a 300. Moim zdaniem przynajmniej taka jak miedzy Chevy Aveo (za 30000pln), a Megane R26 (za 120000)...

 

Btw. Mi tak gosc pomalowal blotnik w poprzednim samochodzie za 150. Dlugo zalowalem, bo sam bym to lepiej zrobil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!