Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

1.6 16V do oceny


piomia

Rekomendowane odpowiedzi

..... już na początek ten przebieg i rocznik. :) czary czary czary.

Na oko fajny tylko że nawet nie myśl o kupnie przed wykonaniem przeglądu w ASO ( czy nie jeździ bokiem ) lub innym serwisie. W ASO dowiesz się co i jak się z nim działo jeżeli serwis który go robił jest w sieci Renault. Ryzykujesz co najwyżej 300 zł ale chyba to pryszcz przy cenie samochodu. A przebieg rzeczywisty to bym tak szacował lekko 150 tyś ( bo w cuda nie wierze ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

markusk, bez przesady, mam coś takiego od 3 lat, przejechane 68000km i spokojnie daje radę. W mieście spalanie ok. 8,5-9,9l/100km, w trasie spokojnie można dojść do 7l/100km (jednak przy wietrze, gęstym ruchu i szarpaniu do wyprzedzanai można dojść do 8l/100km, z bagażnikiem na dachu na początku użytkowania wypił mi max. 9l/100km teraz z jazdy z obciążeniem na dachu miewam wyniki ok 8,3-8,5l/100km). Dynamika do zaakceptowania tyle tylko że trzeba ten silnik trochę pokręcić, ogólnie mówiąc zawalidrogą nie jest. Ja sobie akurat chwalę.

 

Jak dla mnie wszystkie na zdjęciach wyglądają "ładnie", pierwszy jeszcze do opłat. Przebiegi we wszystkich trzech wydają mi się małoprawdopodobne.

 

Osobiście poszukałbym udokumentowanego krajowego od pierwszego właściciela, większe szanse na trafienie czegoś niezłego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... już na początek ten przebieg i rocznik. :) czary czary czary.

Na oko fajny tylko że nawet nie myśl o kupnie przed wykonaniem przeglądu w ASO ( czy nie jeździ bokiem ) lub innym serwisie. W ASO dowiesz się co i jak się z nim działo jeżeli serwis który go robił jest w sieci Renault. Ryzykujesz co najwyżej 300 zł ale chyba to pryszcz przy cenie samochodu. A przebieg rzeczywisty to bym tak szacował lekko 150 tyś ( bo w cuda nie wierze ).

 

o ktorym z tych 3 aut piszesz?

 

zastanawiam sie tez ewentualnie nad silnikiem 2.0 i myslalem go zagazowac

jak sie sprawuja te silniki na gazie?

 

[ Dodano: 2010-03-09, 14:55 ]

kolejny model

 

http://motogielda.interia.pl/renault-sceni...-C11838711.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!