Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Pilne proszę o poradę?


2pac

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym ja dokładnie sprawdził, b owydaje się być naprawde fajna <czerwona> Sparwdz po nr VIN i zbadaj lakier czujnikiem grubości oraz obejrzyj środek, Jesli auto nie wzbudzi Twoich watpliwości to podjedz jeszcze z nią do ASO ( tylko nie jedz do partaczy z Carrary, lepiej pojedz do Nazaruka przynajmniej porządnie ja sprawdzą!!!) na przeglad przedsprzedazny i jak będzi o.k. to ją bierz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazaruk nie wchodzi w gre bo ona nie jest z Lublina tylko z Pruszkowa.

Jutro zadzwonie do sprzedającego zobaczę co powie.

 

Narazie dzięki wszytskim za opinie. I oczywiscie jak ktoś chce coś dodać to będę wdzięczny <czerwona> .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dodam <czerwona>

Cały casz mówimy tu, że to auto poleasingowe wiec pewnie pofirmowe, ale przecież jest jeszcze jedna opcja. W leasing te Meganke mógł wziąć człowiek ktory prowadzi np. sklep komputerowy czy mały osiedlowy sklepik. Krótko mówiąc może się okazać że jeździł nia tylko jeden człwowiek który prowadzi małą dziłalność gospodarczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... auto poleasingowe wiec pewnie pofirmowe, jeden ... który prowadzi małą dziłalność gospodarczą.

to jest akurat flotowe, niedawno coś o nich się wspomniało. Zimówki semperit, rejestracja Wilanów i "dolny" Mokotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest akurat flotowe, niedawno coś o nich się wspomniało. Zimówki semperit, rejestracja Wilanów i "dolny" Mokotów.

Mozna wiecej informacji?

Czyli auto moze miec wiecej niż rzeczywiscie na liczniku kilometrów, mimo wpisów serwisowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w historii tego konkretnego egzemplaża.

konkretnego nie- całej flotylli <czerwona> , pod koniec 2009 wszystkie zeszły z leasingu.

Poszły na przetargach i pierwokupach.

wiecej niż rzeczywiscie na liczniku kilometrów, mimo wpisów serwisowych?
kilometry i serwisy zgodne, do czasu pobytu w spłacaniu, że ten może zszedł po spłaceniu pod koniec 2008 i kiedy "z placu".

Bo wygląda na wcześniejszą część floty.

Leasing w przypadku megane idzie na dwa lata podczas gwarancji, potem pa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega jak kupował Golfa miał dostęp do bazy VW, dzwonił do sprzedawców po VIN, dostawał go - wszystkie auta sprowadzane - i w 4/5 przekręcane liczniki były..

 

Jeśli masz tylko możliwość - możesz prosić o sprawdzenie (jeśli masz kogoś znajomego) bo jak kupowałem poprzednie auto i chciałem je po VIN sprawdzić - salon zażądał ode mnie zgody właściciela... więc albo znajomy w salonie danej marki, albo jechać do ASO z właścicielem.

Przy sprowadzanych autach czasem jest ten problem, że kompy niektórych marek nie mają historii aut z zagranicy... bo po prostu nie są sieci połączone...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i się sprawa trochę rypła, okazuje się że auto technicznie ok, ale drzwi były malowane nie dokońca wiadomo dlaczego "raczej nie po wypadku", na masce lakier bezbarwny odchodzi po - naklejkach. Chyba sobie daruję a dzisiaj jadę ogladać tą srebrna, sprowadzona.W zwiazku z tym mam pytania:

Czy silniki 1.5 dci te o mniejszej mocy jak w ogłoszeniu, mają koło dwumasowe?

Sprzedający twierdzi ża auto bezwypadkowe, wszystkie spawy jak należy,na co zwrócić uwagę przy tym konkretnym modelu?

 

[ Dodano: 2010-03-15, 17:18 ]

Przybyłem zobaczyłem i własnym oczom nie wierzę. :shock:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11352405

Dzwoniłem dwa razy do goscia z zapytaniem czy z blacharką w szystko ok, gość zapewniał ze w 100% jest wszystko wporzadku. Dałem do zrozumienia, ze bedę bardzo niezadowolony jak sie zwiodę na jego słowach, a on na to rze jemu też zależy na tym aby klient był zadowolony i polecił go następnemu.

Ja nie polecam!!!

1) szyby przednia, tylna i w jednych drzwiach nieorginalne, 2) blacharka nie trzyma kątów, zarówno maska, drzwi kierowcy i tylna klapa, 3) wnetrze wyglada nie na 132 kkm ale na 332.

Koleś poprostu fajne zrobił fotki, chociaz ja cały czas widzę inne auto na zdjeciach a inne auto widziałem w rzeczywistosci.

A najciekawsze że jak mu pokazywałem te wszytskie wałki, to on szedł w zaparte ze tak ma byc, bo on od Belga kupił w takim stanie.

Szkoda słów. Starciłem kasę na paliwo, odpaliłem działke dla swojego mechaniora

Dzięki wszystki za uwagę iwypowiedzi.

Szukam dalej chociaż zapał osłabł :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po przeczytaniu wyglądam tak headwall.gif

Nie pękaj, dobre samochody są w zasięgu, jeno kto pierwszy ten lepszy.

Specjalnie zapisałem to żeby pokazać kiedyś co znalazłem, pokazuję pierwszy raz:

http://www.allegromat.pl/aukcja51217

Zgadnij na czym stanęła "cena do negocjacji" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2pac, a co ty myslałeś, że kupisz dobre auto z 2006 r. za 22 tys zł ??!! No chłopie !!! Powiem ci tak, ja sprzedałem ojca Megane II parę dni temu za .... 28 500 zł, auto było z grudnia 2005 r. pewne i zadbane. I taka jest normalna cena za ten rocznik.

Nie łudz sie że za psie pieniadze ktoś ci sprzeda dobre i zadbane auto. Cudów nie ma !! Chcesz kupić Megane II po lifcie z 2006 r. ? Przygotuj ok. 30 tys zł za mniej kupisz tylko kłopoty !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2pac, a co ty myslałeś, że kupisz dobre auto z 2006 r. za 22 tys zł ??!! No chłopie !!! Powiem ci tak, ja sprzedałem ojca Megane II parę dni temu za .... 28 500 zł, auto było z grudnia 2005 r. pewne i zadbane. I taka jest normalna cena za ten rocznik.

Nie łudz sie że za psie pieniadze ktoś ci sprzeda dobre i zadbane auto. Cudów nie ma !! Chcesz kupić Megane II po lifcie z 2006 r. ? Przygotuj ok. 30 tys zł za mniej kupisz tylko kłopoty !!

 

Nie, nie liczyłem na 22900, tam przecież dochodziły jeszcze opłaty, ale miałem nadzieję że za 25-26k w benzynie i htb 5D dałoby się "wyłowić"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po przeczytaniu wyglądam tak Obrazek

Nie pękaj, dobre samochody są w zasięgu, jeno kto pierwszy ten lepszy.

Specjalnie zapisałem to żeby pokazać kiedyś co znalazłem, pokazuję pierwszy raz:

http://www.allegromat.pl/aukcja51217

Zgadnij na czym stanęła "cena do negocjacji" ?

 

Na czym stanęła ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!