Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane Grandtour Nawigacja


Rekomendowane odpowiedzi

Zbliżają się wakacje, zbliżają się wyjazdy poza Polskę. Wbudowana nawigacja ma mapy Europy Wschodniej, ja niestety potrzebuję zachodnią. Mapa to nie problem [140-180zł], ale nie wiem jaki model nawigacji jest w owym Reanult zamontowany. chodzi tylko i wyłącznie o dopasowanie mapy.

 

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ciągu 6 miesięcy od rejestracji masz prawo do aktualizacji. Program TomTom Hom nie informuje o aktualizacji bo jest dla tej wersji jakiś błąd, po zgłoszeniu problemu na pomoc techniczną i podanie numeru produktu, załączyli mi aktualizację. Nowsza wersja jest dokładniejsza. Co prawda jeżeli chcemy jechać do Niemiec i dalej należy dokupić Europe zachodnią za 476 zł, (AutoMapa od 345zł na Allegro tylko czy zadziała).

Zamierzam włożyć oryginalną kartę z zainstalowaną AutoMapą do nawigacji w samochodzie, zobaczymy co z tego wyjdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ta nawigacja jest oparta o windows mobile (pod to jest AutoMapa) to masz jakieś (minimalne) szanse. Jeżeli jest to urządzenie bazujące na produkcie TomTom (bardziej prawdopodobne) to ma to ich system operacyjny i wtedy AutoMapa nie wystartuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zamieniłem kartę na AutoMapę, system uruchomił logo TomTom Renault, ekran powitalny i zgłosił błąd karty SD.

Sprawdzając aktualizacje programem TomTom Hom znalazłem odpłatną mapę Europy Zachodniej za 79 Euro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

 

Mam Megane Grandtour III 2009 Dynamique z Carmiant TomTom. Mam pytanie, jak wyłączyć nawigację zostawiając ekran tylko dla radia? Znam przycisk na zaciemnianie ekranu, ale wtedy nie widzę co jest grane w radiu czy CD.

 

[ Dodano: 2010-05-16, 12:56 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

A ja mam pytanie kupilem M III wersja tom tom sprowadzilem ja z Belgii i niec nie rozumiem nie wiecie moze gdzie móglbym zmienic jezyk albo wgrac softa nowego???? np Po polsku moze byc ten Eng Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam Megane Grandtour III 2009 Dynamique z Carmiant TomTom. Mam pytanie, jak wyłączyć nawigację zostawiając ekran tylko dla radia? Znam przycisk na zaciemnianie ekranu, ale wtedy nie widzę co jest grane w radiu czy CD.

 

[ Dodano: 2010-05-16, 12:56 ]

Można wyłączyć mapę zostawiając granatowy ekran z zegarem, temperaturą, danymi radia i telefonu, wchodząc w menu - zabezpieczenia i po 3 lub 4 krokach dojść do ekranu z zapytaniem o wyłączenie mapy - ustawić "zawsze". Nawigacja dalej działa - wyświetla nazwy dróg po których się jedzie, przy braku ustawionej trasy. Można ustawić normalnie trasę (bez mapy), będą wyświetlane wówczas dane trasy i duże znaki kierunkowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!