Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Obniżenie mojego Scenica


kbarann

Rekomendowane odpowiedzi

Tak to narazie wygląda... poszło sporo w dół z przodu teraz zostaje zrobić coś z tyłem, tylko narazie nie mam pojęcia jak <czerwona> tzn. wiem że belką ale szukam osoby któa umiałaby to zrobić za jakieś rozsądne pieniądze ;-)

 

tutaj zaraz po wyjeździe wydaje mi się że sprężyny powoli się układają i auto poszło trochę wyżej, albo się już przyzwyczaiłem

 

20100318121.jpg

 

po przejechaniu chwilę po mieście, i do garażu bo dziurach trochę wyżej chyba :mrgreen: pewnie jak tył pójdzie w dól to się to wyrówna

 

20100318124.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robpab, nie samowita różnica poprostu dzień do nocy, aż się nie spodziewałem że taka będzie... auto się trzyma jak głupie, bardzo pozytywnie

 

PatrykGDA, narazie szukam kogoś kto by to wykonał za rozsądne pieniądze

 

[ Dodano: 2010-03-18, 20:30 ]

przód poszedł niby -40mm ale ile naprawdę to nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po założeniu sprężyn auto już się nie podniesie, co najwyżej obniży bo sprężyna się ułoży. Obniżenie tyłu to żadna filozofia, zasada ta sama co w Megankach. Na forum meganecoupe.pl jest ładny manual ze zdjęciami jak to zrobić. Mechanicy biorą za to ok 50-100zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meganecoupe02, no poczytałem na forum megane, niby samemu można zrobić... pomyślę... narazie autko sie trzyma drogi super.

 

Zastanawiam się jeszcze nad jedną rzeczą - jak obniże belkę z tyłu to jak posadze z 2 osoby dorosłe z tyłu + bagaż w bagażniku to opony nie będę mi obcierać o nadkola <czerwona>

pytam bo wolę wiedzieć przed, bo przód jest sztywny i to bardzo a co stanie się z tyłem

 

[ Dodano: 2010-03-19, 12:56 ]

Ze względu że ludzi porąbało w łódzkim z belką tylnego zawieszenia, koszt takiej usługi około 250-300zł demontujemy sprężynki przód i idą do sprzedania !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzialem twoje pytanie na meganecoupe.pl i wydaje mi sie ze sam mozesz to zrobic. Ja tez bede to robił. Peweni do tego masz taka sama belke z tylu jak w manualu ( ja mam inna) wiec do roboty.

 

a jak ci sie nie spodoba to z latwoscia powrocisz do poprzedniego stanu. Ja jutro bede robil. Z tylu 4 palce mi sie mieszcza miedzy nadkolem a kolem i mam nadzieje ze spadnie do 2 palcow. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze jutro przymierzę swoje 17 na przodzie i wyjdzie mi czy da radę jeździć... opony mam dość wysokie bo 205/50 i nie wiem...

 

Sprawa kolejna to na parking do domu nie mogę podjechać, ale mam dość stromo więc się nie dziwię, żona nawet swoim 206 zachacza jak za szybko wiedzie więc akurat to nie problem i powód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robpab, proszę:

http://forum.meganecoupe.pl/viewtopic.php?...asc&start=0

Obcieranie nadkola zalezy od ET felgi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!