Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Dodałem gazu puscilem a on dal sobie wiecej


thomass.one

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Renault megan scenic disel 1.9 dci

 

Mam taki problem mianowicie stoje sobie na biegu jalowym odpalam zeby sie turbinka zagrzala zaswiecila sie kontrolka serv wiec zgasilem odpalilem jeszcze raz i tak ze 2 razy moze zgasnie sobie pomysalem bo juz kiedys mi sie zapalila ale w koncu zgasla i tylko serv sie zapalil. Wiec po odpaleniu go poczulem jak obrot troche skacza wiec dodalem troche gazu zeby sie to uspokoilo a on nagle sam dodal sobie gazu na jakeis 4 tys puscilem pedal gazu a on wiecej obrotow do 7 tys przestraszylem sie zaczelo dymic sie z rury z tylu myslalem ze zaraz wybuchnie no to go wylaczylem bo pedal gazu nie reagowal wogole nie reagowal trzymal sam wysokie obroty obroty zgasilem go wyjelem kluczyk ze stacyjki a on dalej dzialal zadymilo pol osiedla nie wiedizalem czy mam uciekac czy co ale po jakis 30 sekundach zgasl sprawdzilem olej to juz byl pod minimum wypalil go chyba czy jest jakies racjonalne wytlumaczenie tego i co jest nie tak ? i jakim sposobem jak wyjelem kluczyk on dalej działał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thomass.one, kolego..widzę,że nie masz pojęcia co sie stało,czyli Twoje pojęcie o mechanice jest zerowe ;-)

Turbo sie skończyło..módl sie żeby tylko...skoro pozwoliłeś silnikowi się rozkręcić zamiast przydusić go na 6 tym biegu.

Przygotuj się na duże wydatki :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosilem o odpowiedz a nie o opinie turbina poszla zamiast powietrza do silnika pchala olej nie moj scenic jest na kluczyk nie na karte no moje pojecie o mechanice nie jest zbyt duze ale czy to cie boli chcesz pomagac czy denerwowac chyba jak bym wiedzial to bym nawet tu nic nie napsial tylko innym pomagał

pozdrawiam

 

Proszę stosować się do zasad pisowni określonych w regulaminie tego forum a którego znajomość potwierdziłeś przy rejestracji. :!: Post do poprawy :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thomass.one, przecież Ci napisałem(pomogłem..nie wiem jakie to ma znaczenie) że turbinę szlag trafił.

Nie podniecaj się niepotrzebnie i wyluzuj kolego.Napisałeś w temacie,że Scenik2 a on niestety jest na kartę.

Jak się troszeczkę ogarniesz to napisz o co jeszcze Ci chodzi bo odpowiedż juz ode mnie dostałeś :roll:

Może napisałbyś swojego posta po polsku...na pewno będzie sie nam lepiej czytało :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!