Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

megane komis


Mdrabus

Rekomendowane odpowiedzi

witam jestem nowy na forum od pewnego czasu chodzi za mną renault megane coupe 2.0

jak wiadomo liczy się wygląd no i oczywiście silnik żeby niebyl zajeżdżony, znalazłem ogłoszenie z komisu ale cena wydaje mi się zbyt mała co do wartości auta, http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11104167 na co zwrócić uwagę przy oglądaniu takiego auta, z góry wielkie dzięki pozdrawiam. M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie zniszczona kierownica, klamka od strony pasażera wisi luzem, nie ma obudowy manetek przy kierownicy, przebieg strasznie mały, 63 tysiące tylko? Jak jesteś zainteresowany to poproś o VIN i dokładnie obejrzyj auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena za niska to po pierwsze, w tej cenie można kupić ładną phI. Moc to 140KM i jest to silnik iDE cieszący się niezbyt dobra opinią jeśli chodzi o awaryjność. Części do niego są trudno dostępne w używce, często trzeba się udać do ASO. Są oczywiście tacy, którym ten silnik nie sprawia problemów <ok>

Co więcej, jak zauważył kol. wyżej wnętrze zaniedbane, atrapa z przodu od zwykłej wersji, a powinien być czarny plaster miodu. Nie ma co wiele oczekiwać po aucie z Włoch - przeważnie poobijane klamoty o które nikt nie dbał. Ja bym sobie nią głowy nie zawracał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że od osób prywatnych, jest wtedy szansa na jakiekolwiek papiery do auta potwierdzające przebieg itp. Poza tym osoba prywatna jak zna auto i nie ma nic do ukrycia to Ci coś powie na temat samochodu, a co może powiedzieć sprzedawca komisu? Tylko tyle że wcześniej jeździł tym autem dziadek po bułki i przy okazji do kościoła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam serdecznie od jakiegoś czasu poluje na coupe 2.0 16v

znalazłem auto które odpowiada moim oczekiwaniom,jednak jest ono z komisu co możecie mi doradzić,sadząc po zdjęciach http://otomoto.pl/renault-megane-C12711939.html pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta żółta uderzona na 100% w błotnik od kierowcy, spory kanion maska/błotnik i masakrycznie zle spasowana lampa do maski i zderzaka, przebieg mało realny. Ta srebrna też śmiem twierdzić, że miała coś robione z tym samym błotnikiem co ta żółta, co oczywiście nie dyskwalifikuje żadnego z aut. Ale strasznie mnie drażni, że każde auto na allegro/otomoto itd jest "BEZWYPADKOWE" ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żółta powinna mieć poduszkę kierowcy z chromowanym logo.

Na Twoim miejscu darowałbym sobie 2.0 IDE z phII- jest problemowy, lepiej poszukać w tej cenie phI z F7R, albo dołożyć i męczyć się na poszukiwaniach F4R (tylko 2002rok).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żółta powinna mieć poduszkę kierowcy z chromowanym logo.

 

A tutaj Cię zaskocze bo w 98 roku nie było już chromowanego logo...

 

[ Dodano: 2010-05-02, 23:20 ]

przebieg mało realny

 

Moja jest z marca 96 i ma 160tyś i co też kręcona?? wszystko mam udokumentowane, czasami ludzi mają więcej niż jedno auto i tak się dzieje z ich przebiegami... moja qpa od września 2009 nie zrobiła ani 1 metra... poprostu nie mam czasu na jeżdżenie nią.... wole się bujać wygodną bestią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!