Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Najnowocześniejszy fotoradar w Lubelskim


maciek127

Rekomendowane odpowiedzi

Aż muszę się przyjrzeć któregoś dnia na ten mostek żeby sobie zobaczyć to urządzenie. Tak czy siak lepiej się pilnować w tym miejscu i uważnie obserwować lusterko wsteczne bo chłopaki z vectry często tamtędy śmigają <ok> niedługo będziemy jeździć 30 po mieście i wtedy będzie katastrofa :-|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

istnym bankomatem bez dna dla policji

 

Oj jak by tak policja brała dla siebie tą kaskę z mandatów to by nie jeździli KIA tylko mercami i BMW - jak na zachodzie. Niestety wszystko idzie do województwa, a tam rozpływa się w czarnej dziurze <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest właśnie głupota młodzieży. I niech się podniosą na mnie głosy ludzi młodych - za przeproszeniem gardzę takimi głosami. 70 km/h na takiej drodze jeśli chodzi o ograniczenie to przesada, ale jazda o 40 km/h większą prędkością od dopuszczalnej na AUTOSTRADZIE to jest POMYŁKA. W takich przypadkach jesteś bezmyślnym gówniarzem, któremu się WYDAJE, że potrafi opanować swoje auto. Gówno prawda, przy takiej prędkości wypadnie Ci za przeproszeniem walnięty pies na jezdnię i tracisz panowanie nad kierownicą i leżysz w rowie z pozabijanymi pasażerami. Przykre, ale prawdziwe. Trzeba dorosnąć (nie pod względem wieku, acz pod względem doświadczenia na drodze i przeżytych podczas jazdy akcji, wypadków, zaobserwowań wypadków) - jeżeli ktoś do tego nie dorośnie to zawsze będzie twierdził, ze w każdym przypadku swój samochód wyciągnie z tarapatów - tak się kończą właśnie tragedie ludzi młodych, którym wydaje się to i owo.

 

I za przeproszeniem - nie interesuje mnie to, co młodzi gniewni o mnie powiedzą - prędkość jest prędkością i wbrew pozorom - to ludzie zabijają. nie prędkość, ludzie, którym się wydaje, że prędkość potrafią poskromić - gówno prawda! Nóż mi się w kieszeni otwiera na takich ludzi i tyle. I niech tu pije do mnie kolejny jakiś młodzieżowiec pokroju pewnych osób na forum, a to samo mu powiem na żywo i nawet walnę w czerep, żeby się obudził!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc oficjalnie już. Kamera zamontowana na wiadukcie służy do mierzenia natężenia ruchu, oraz odczytywania tablic rejestracyjnych i porównywania ich z bazą samochodów skradzionych Jest połączona bezpośrednio z bazą policyjną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!