Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

zwariowana elektryka????? megane coupe 1,6 8V


Rekomendowane odpowiedzi

witam. to co teraz opisze jest zadziwiające

renie posiadam od 2 lat jakies 2 mce temu strzelił pasek zmieniłem kompletny rozrząd pompe ody zawory i uszczelkę pod głowicą....autko odpaliło bez problemu pod względem mech super ale... stało ok 2 tyg... w trakcie jazdy okazało się ze (i tu wypisze objawy jakie zauwazyłem)

1. po przekroczeniu 25 km/h z okolic skrzynki bezp dobiega sygnał modulowany...piszczyk trwa ok 10 sek i potem 50 sek przerwy z ponownie... syg nie zależny od tego czy jedziemy na luzie , ze swiatłami bez a co najlepsze nawet bez wlączonego silnika.. wystarczy przekręcony zapłon

2. po wyłączeniu zapłonu(gaszenie silnika) zamek centralny zamuka sie automatycznie sam!!!!

3. mniej dokuczliwe jest to ze włańczając przednią wycieraczkę włańcze się automatycznie tylna...

4.zauwazyłem ze nie działają krańcówki w drzwiach i bagazniku....

 

 

auto niemiało objawów takich przed tem, nikt nie jest w stanie mi tego racjonalnie wytłumaczyc. nie wydaje się mi zeby to miało cos wspólnego z zerwaniem paska ale z postojem i roztopami jakie wtedy były..

 

czy jest ktoś w stanie mi pomóc?? miał ktos podobne objawy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luki19851, no rzeczywiście dziwne... program do diagnostyki aut koncernu VAG nie chce się połączyć z samochodem marki Renault.

 

Znajomemu kiedyś Meganka podobnie "świrowała" problemem okazał się przemoczony komputer, po osuszeniu wszystko wróciło do normy.

Może spece podczas reperacji nie włożyli kompa w "futerał" albo go po prostu uszkodzili lub kable idące z niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!