Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Płeć naszych aut


lukaszzd

Rekomendowane odpowiedzi

To bardzo dobrze... Bo wizja Kobiety z żelazkiem nie jest teraz modna... :) I trochę się przeraziłem...

 

Chociaż niektórzy faceci poszukują właśnie tzw "kur domowych"... (nie znam takich osobiście ale słyszałem o takim przypadku z opowiadań) :)

 

Ale zmieniamy temat o duszach Meganki i zaraz nas admini upomną, chociaż to offtopic czyli dział do pisania o wszystkim...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tutaj koleżanka Megi zabrała nam bardzo fajną nazwę na Megankę. I jak powiem że idę umyć Megi to mogę dostać od kogoś w zęby.

 

w kazdym razie nie ode mnie Hadson :)

Ja tez sie spotkalam z nazwa zelazko i tak sobie mi sie to spodobalo, wole megi :) zreszta ksztalty chyba mowia same za siebie, 100% kobieta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Mój MEGAN jest w 100% procentach facetem i reszta Megane też :-P

Można dojść do tego po typowych męskich cechach, zarówno tych pozytywnych jak i negatywnych ;-)

 

A oto i jego cechy:

1.daje poczucie bezpieczeństwa

2.trzeba go karmić

3.nie widzi istotnych szczegółów takich jak zmiana fryzury, nowe ciuchy itp.

4.stoi przed sklepem jak ja robię zakupy

5.czeka aż sama uporam się z załadowaniem zakupów zamiast mi pomóc

6.nie okazuje emocji i nie mówi, że mnie kocha choć tak się staram

7.kobiety patrzą na niego z uwielbieniem

8.jak wygląda na bogatego to nie ma problemów z wyrwaniem dziewczyny

9.lubi szybką jazdę choć z wiekiem jego osiągi są coraz gorsze

10.jak o niego nie zadbasz to sam tego nie zrobi

11.mało kiedy mówi co go tak naprawdę boli, choć widać że coś mu jest

12.na zewnątrz twardy a w środku mięciutki

13.ma sporo wad ale żyć bez niego się nie da :(

 

I kto mi powie, że to nie jest facet hehehe. Ale za to właśnie kocham swojego MEGANA ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Moja Megi to kobieta ponieważ:

 

1- daje poczucie bezpieczeństwa, wizja przytulenia do obfitych pie... wróć, poduszek powietrznych podczas crash testu ;)

2- trzeba ją karmić jak każdą kobietę, a to do restauracji, a to śniadanka/kolacyjki do łóżka, bo inaczej się obrazi i nie będzie współpracować :)

3 - od razu zauważa każdy szczegół, zwłaszcza jak naleję jej gorszej ropy, to niby jedzie, ale radość z jazdy nie ta sama, a jak się obrazi na amen przez uzbieranie się tych szczegółów to zrywa kontrakt i pozostaje sąd (w tym wypadku mechanik, w zależności od ceny naprawy albo rozwód=złomowanie, albo drogi powrót, bo trzeba jej wynagrodzić nowymi błyskotkami wcześniej pominięte szczegóły = nowe części)

4 - Zostaje w domu gdy idę z kolegami na piwo :)

5 - Potem ewentualnie gdy przyjeżdżają obie, to żadna nie pomoże wejść do auta ;p

6 - Zawsze okazuje swe emocje, ze skrajności w skrajność, większość czasu jest wspaniale, a przychodzi te parę dni w miesiącu i jak obuchem by Cię trzasnęło :) Na nic prośby, przeprosiny nie pali i koniec :)

7 - Inni faceci oglądają się za wypucowaną Megi, jak jeszcze przyodzieje się w jakieś ładne felgi to już w ogóle :) Wręcz czasami umawiają się na oglądanie swoich Megan, wymieniają się spostrzeżeniami na ich temat ;)

8 - Zależy kto siedzi za fajerą :)

9 - Lubi szybką jazdę i jak dobrze o nią zadbać i dopieścić to osiągi mogą się wręcz poprawić ;))

10 - Jak o nią nie zadbasz, to strzeli focha i skończy się wspólna jazda ;)

11 - Strzela focha nie mówiąc co jej jest, zwykle jakiś czas schodzi na poznanie prawdy co tak naprawdę ją gryzie :) Czasem pomagają spotkania z bardziej doświadczonymi kolegami, którzy doradzą co może ją boleć ;)

12 - Z wierzchu starają się pokazać jakie są twarde, nie zależne itd, ale w środku pragną kogoś kto się nimi zajmie i przytuli :P

13 - Francuzka - z nią źle, bez niej jeszcze gorzej ;)

 

Pzdr ;)

Ps. jeśli ktoś stwierdzi, że naciągane, nie śmieszne - to niech usunie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!