Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Prośba o ocene Megane II


szulo

Rekomendowane odpowiedzi

Ta Meganka była wystawiona już w lutym, w dwóch ogłoszeniach - przez komis i prywatnie za ta samą kasę co obecnie. Bardzo mi się podobała ale wtedy się dopiero przymierzałem do zmiany auta. Kierownicy akurat nie zauważyłem że jest poliftowa, ale mnie się wydaje warta obejrzenia jeśli nie masz daleko. Myślę że można sporo utargować. No chyba że obecny sprzedający jest od niedawna właścicielem, wtedy oczywiste będzie że coś z nią nie gra. Wrzucam Ci fotki z poprzednich ogłoszeń, może pomogą w decyzji

 

C11406871_10.jpg

C11406871_9.jpg

C11406871_8.jpg

C11406871_7.jpg

C11406871_6.jpg

C11406871_5.jpg

C11406871_4.jpg

C11406871_3.jpg

C11406871_2.jpg

C11406871_1.jpg

C11377880_10.jpg

C11377880_9.jpg

C11377880_8.jpg

C11377880_7.jpg

C11377880_6.jpg

C11377880_5.jpg

C11377880_4.jpg

C11377880_3.jpg

C11377880_2.jpg

C11377880_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za fotki jednak sobie daruje to auto juz na pierwszym zdjeciu widac ze sie ruznia odcienie lakieru blotnik ciemniejszy drzwi jasniejsze juz samo to ze auto od lutego nie sprzedane wydaje sie podejrzane ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym odcieniem to jest różnie...znaczy to zależy...od kąta padania światła i kąta patrzenia - ja jak spojrzę czasem na swoją to mam wrażenie że każdą część ma w innym kolorze ;) A tak na poważnie - pooglądaj sobie na żywo egzemplarze z szarym/metalicznym lakierem - zawsze znajdzie się jakiś kąt spojrzenia, przy którym. np przedni zderzak będzie wyglądał jak dobierany

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o czym Wy mówicie ? zdjęcia są robione komórką i to oczywiste że nigdy nie będą doskonale doświetlone, a źle spasowany przód ?- to może też być wina rozdzielczości ;) nie ma co oceniać po takich zdjęciach ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samochód był przywieziony do lublina i zarejestrowany prawdopodobnie tej zimy

skąd wiem? jestem z Lublina i obserwuje jakie rejestracje pojawiają sie w mieście w Maju sąsiadka dostała rejestracje z "N" końcówką wiem że grudzień(2009)-luty(2010) były wydawane z literką "L" po prostu widziałem na przystanku jak ludzie wracali z urzędu z rejestracjami ;-)

samochód według mnie można sobie darować kupiony albo na handel albo ktoś kupił w ciemno i teraz chce się pozbyć, lub z automatu nie umie skorzystać np: mój tata ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam nosze sie zamiarem kupna tej oto meganki moze ktos juz ja ogladal moze po zdjeciach cos zauwazy ktos moze kupowal auto kiedys u nazaruka w lublinie i wie moze czy kreca tam liczniki bo auto ma malutki przebieg :-?

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C12763571

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!