Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Prośba o ocene Megane II


szulo

Rekomendowane odpowiedzi

Przebieg wydaje się zdecydowanie za mały, ale skoro był serwisowany w aso to można tam podjechać i się upewnić co do przebiegu. Zastanawia mnie ważność przeglądu i ubezpieczenia (2 miesiące temu się skończyły, albo to tylko pomyłka z rokiem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebieg do sprawdzenia, ale realny. Sam mam prawie identyczne, tez białe i z tego samego roku. Moja przejechała niecałe 40 tys., ale poprzednia właścicielka mało jeździła;) Osobiście zastanawia mnie, że wyposażenie bogate, ma nawet podgrzewane lusterka, czujniki ciśnienia, a brakuje felg aluminiowych i lusterka czarne. Można zobaczyć, ale zapytaj czy wymienione cewki i koło zmiennych faz. U mnie jak na razie tylko to padło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tylko jak sprawdzic przebieg auto do sprzedania w aso stoi takze moga lac wode..... :-/

 

[ Dodano: 2010-07-09, 12:57 ]

znalazlem jeszcze jedna meganke tylko pytanie czy ta kierownica jest od tej wersji?

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C14092066

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście zastanawia mnie, że wyposażenie bogate, ma nawet podgrzewane lusterka, czujniki ciśnienia, a brakuje felg aluminiowych i lusterka czarne.
osobiście nazwałbym to "wersja bieda", przecież tam nie ma nic specjalnego na wyposażeniu/ESP,ASR, HF, Klimatronic, Tempomat.... a za to mamy czarne klamki wewn. i zewn., czarne lusterka, plastikowa kierownica i lewarek zmiany biegów.

Kogoś poniosło, cytat z ogłoszenia" ABS, KP, ES, EL, WK, RK, RFK, 6PP, CZ, IMM, BSB, R+CD, RŚ,"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w lutym tego roku nabyłem moją megankę właśnie od Nazaruka i w sumie nie żałuję jak na razie. o poważniejszych usterkach powiedzieli mi od razu a o paru pierdołach dowiedziałem się już po zakupie no ale wiadomo nie kupuje się nowego autka, po następne autko chyba tez tam się wybiorę. A co do tej meganki to stoi na allegro od jakiegoś miesiąca lub dwóch prawdo podobnie też przez wyposażenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Nazaruka, kiedyś chciałem tam kupić auto. Dowiadywałem się dokładnie o pochodzenie. W swojej ofercie mają tzw auta zostawione przy rozliczeniu przez klientów i sprzedawane w normalnym komisie zostawione np przez handlarzy. Laguna którą byłem zainteresowany miała bardzo atrakcyjną cenę i mały przebieg. Zostałem przez pracownika poinformowany że auto jest sprowadzone z zagranicy i im bliżej nieznane.

Dowiedz się dokładnie jakie jest źródło pochodzenia tego auta. Jeśli jest krajowe, to powinno mieć książkę obsługi i znana historię napraw.

Co do Nazaruka mam bardzo dobrą opinię. Serwisowałem tam auto prywatne, jak też służbowe.

Dodam, że to auto stoi tam już dłuższy czas, co jednak o niczym nie świadczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

witam nosze siez zamiarem kupna tej meganki jednak co mnie niepokoi ze auto nie ma przelacznikado regulacji wysokosci reflektorow aztego co widze auto nie ma ksenonow.i teraz pytanie czy byly ksenony i po wypadku wstawili zwykle lampy?prosze o pomoc i co o tym sadzicie :->

http://moto.allegro.pl/renault-megane-2006...1307389708.html

 

 

A kolega to chyba prawego Alt-a zgubił :mrgreen:

Regulamin do przypomnienia

Ostrzegam będzie pasek

:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiają mnie też pokrętła do regulacji kratek nawiewu (mówię np. o tej bocznej, po stronie kierowcy). Wydaje mi się, że takie pokrętła były w wersjach przedliftowych, w phase II już są trochę inne (przynajmniej ja mam inne, sprawdzałem teraz u znajomego w jego phase I i ma właśnie takie jak na zdjęciu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja nader bogata, bo i kierownica multimedialna, i nawigacja, lampy mogą być samopoziomujące. Zdjęcia robił fachura, w miejscu zaciemnionym aby nic z nich nie wynikało. Podejrzewam, że oglądających było już wielu i odchodzą, wystarczy popatrzyć na wyświetlacz - temperatury otoczenia 26'C dawno nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak auto kombinowane :-( jak mial lampy i zderzak wymieniony i te kratki nawiewu inne to mzoe miał całą deske rozdzielczą wymienianą bo poduszki wystrzelone ,a jutro mialem go ogladac chyba dam sobie spokój z nim

 

[ Dodano: 2010-11-08, 20:32 ]

moze ktos sie jeszcze wypowie na temat tego auta? moze ma jednak te ksenony tylko zderzak zmieniony czy lampy ksenonowe byly tylko ciemne w megankach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiają mnie też pokrętła do regulacji kratek nawiewu (mówię np. o tej bocznej, po stronie kierowcy).

racja, boczne w phII są z takim wzorkiem jak środkowa.

To radio ma chyba pokrętło z lewej strony :shock: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Góra kokpitu była być może wymieniana (np. po wystrzale poduszek). Akurat pod ręką "naprawiaczy" była taka z phase I więc taką też zamontowano. To tylko moja teoria, ale raczej wysoce prawdopodobna. Konsola centrala jest oryginalna, tak jak wyjechała z fabryki więc pokrętła nawiewów są ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!