Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

szukaj+zablokowanie postu


beny1000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie do moderatorów oto mój post który został zablokowany http://megane.com.pl/megane-i-phii-klejeni...dow-vt23597.htm Prezes polecił mi użyć opcji szukaj i wskazał konkretny post lecz ja nie znalazłem w nim tego czego szukałem i temat jest zamknięty moje pytanie dlaczego zamykacie tematy jeśli wy nie macie nic więcej do napisania to pozwólcie się innym wypowiedzieć może akurat ktoś napisze coś ciekawego co przyda się użytkownikom forum. Napisałem na PW do Prezes ale nie bardzo chce mi odpisać może akurat ktoś zna jakiś specyfik którym da się załatać małą nieszczelność na przewodzie i podzielił by się takom informacja z innymi a tu lipa bo pan moderator doszedł do wniosku że temat już był i nikomu więcej nie wolno go poruszać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beny1000, Przepraszam, że tak zapytam :!:

Czy ty może jesteś jakiś ograniczony czy masz problemy z poruszaniem się po forum a może zrozumieniem tekstu pisanego ;)

Napisałem na PW do Prezes ale nie bardzo chce mi odpisać

A to to niby co ;)

"Wysłany: Dzisiaj 15:14

Temat: Re: szukaj

Masz tam podane ceny przykładowe z rozpisaniem na wyjęcie i wymianę innych.

Masz też odp. co do samego spawania, że zaraz może się rozszczelnić obok spawu.

Czyli wszystko to o co pytałeś jest tam opisane :!:

I kto tu się spina ;) "

Za takie "oszczerstwa" to jeszcze zaraz paseczek przydzielę :evil:

 

witam serdecznie!

Klima naprawiona,powodem nie działającej klimatyzacji był przetarty przewód,klima napelniona gazem,wymieniony olej,sprawdzenie szczelności,ozonowanie,wymiana filtra i spawanie przewodu KOSZT 500 zł

 

Witam

A więc tak:

-demontaż i montaż,spawanie przewodu,gaz R134,barwnik,olej,sprawdzenie szczelności

320zł netto

-filtr przeciwpyłkowy 30zł

-ozonowanie 62 zł

- razem 412zł netto/502,64 brutto (zapłaciłem 500zł)

 

klajn napisał/a:

spawanie przewodu

Nie polecam spawać.

Niezdziw się gdy niedługo w okolicy spawu będziesz miał znowy drobny wyciek.

 

Wniosek z powyższych cytatów: można i się daje ale nie wiadomo na jak długo wytrzyma.

Klejów nie ma takich, które nie przepuszczą gazów w układzie gazowym z ciśnieniem.

Klej zostawia mikropory.

Kolejny wniosek: z tego co widzę to koszty niewiele mniejsze od oryginalnego więc czy się opłaca taka zabawa ;)

Kolejny wniosek: ja bym kupił funkel nówkę - ty zrobisz co zechcesz, twoje auto.

Teraz zaoszczędzisz, za rok wydasz ponownie ;) ale jak cię stać to kto ci zabroni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 dlaczego mój post został usunięty

2 w moim pości pytałem czy ma ktoś jakiś patent na zaklejenie "pokspol" itp

3 że rurki alu się spawa ale jest ryzyko że pęknie obok to wie każdy ceny nabicia też znam

4 byłeś on line jak napisałem ci na pw temat potraficie zamknąć a odpisać wcześniej nie mogłeś ok może byłeś zajęty nie zauważyłeś może ja nie zauważyłem ale dlaczego teraz nie ma mojego postu tak bardzo was boli jak ktoś ma odmienne zdanie na temat waszego podchodzenia do sprawy. Tak na przyszłość dlaczego od razu wyskakujesz z opcją szukaj chociaż w podanym przez ciebie poście nie ma odp na temat klejenia i od razu zamykacie temat jak nie masz ochoty się wypowiadać to nie pisz nic a temat zostaw przecież nikogo w nim nie obrażałem nic złego nie napisałem jeśli bym coś takiego zrobił to rozumiem że mod zamyka zmienia lub usuwa post

5 i proszę nie strasz mnie paseczkami bo to świadczy tylko o tobie i sposobie w jaki prowadzicie to forum " chwała moderatorom wszystko co robimy jest dobre" a pospólstwo nie ma racji prawa głosu i ma siedzieć cicho przynajmniej ja to tak odebrałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 dlaczego mój post został usunięty

Bo tematyka już poruszana na forum jest. Został wygaszony i może jego czas właśnie minął ;)

że rurki alu się spawa ale jest ryzyko że pęknie obok to wie każdy ceny nabicia też znam

To jak wiesz to po co się pytasz ;)

w moim pości pytałem czy ma ktoś jakiś patent na zaklejenie "pokspol" itp

O pokspolu (prawidłowo POXIPOL) nie pytałeś tylko ogólnie o klej.

Skoro wiesz, że się nie spawa to tym bardziej nie klei - też wynika z tego, że to oczywista oczywistość ;)

byłeś on line jak napisałem ci na pw temat potraficie zamknąć a odpisać wcześniej nie mogłeś ok może byłeś zajęty nie zauważyłeś może ja nie zauważyłem

Może i nie moglem :!: Komputer nie służy mi tylko i wyłącznie do siedzenia na forum :!: Tobie chyba też nie ;)

Tak na przyszłość dlaczego od razu wyskakujesz z opcją szukaj chociaż w podanym przez ciebie poście nie ma odp

Tak na przyszłość to wystarczyło się dopisać w istniejącym temacie po wcześniejszym skorzystaniu z opcji ;).

przecież nikogo w nim nie obrażałem nic złego nie napisałem jeśli bym coś takiego zrobił to rozumiem że mod zamyka zmienia lub usuwa post
Nie tylko obraźliwe odpowiedzi są powodem do zamknięcia tematu.
5

Tu zaglądnij sobie na postanowienia końcowe w regulaminie forum i na to co niżej jest wytłuszczonym drukiem napisane. ;) Podobno się z nim zapoznałeś.

Chyba starczy tej przepychanki nic nie zmieniającej w tym temacie.

Działałem niezależnie i niezawistnie jak w sądzie ;) Moja decyzja jest nieodwołalna

Zgodnie z literą prawa (regulaminu) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!