Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

doradźcie jaka sekwencja do megane 1.6 8v k7m


rafek6666

Rekomendowane odpowiedzi

stag 4, reduktor magic 3, wtryski magic jet, czy to jest dobry zestaw do założenia w/w w temacie silnika, czy dt gas system, który proponuje mi inny gazownik, poradźcie i doradźcie wasze uwagi na ten temat, chce założyć inst. sekwencyjna a nie bardzo jestem w tym temacie obeznany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do swojej Megi II 1.6 16v założyłem właśnie STAG4, reduktor Scorpion Mini, wtryski po długim namyśle MagicJet jedno tłoczkowe. Jak na razie zestaw sprawuje się bardzo dobrze. Trzeba go tylko dobrze skonfigurować (ponadto, STAG4 ma opcję autokalibracji ;) ).

 

DT GAS ? Nie daj się nakręcić gazownikowi, mój też się krzywił bo chciał mi włożyć KME ew. Tomasseto... a tak miał dużo mniejszą przycinkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na instalacji gazowej nie ma co oszczędzać jeśli chce sie jeździć i to jest racja, zdecydowałem się na ten pierwszy zestaw (staga) a tak po prostu chciał bym zeczerpnąć opinii waszych:) i na założenie tego zestawu u mojego gazownika musze czekać ponad dwa tyg. natomiast u drugiego mógł bym wjechać na drugi dzień na montaż tamtej drugiej instalacji,

 

[ Dodano: 2010-06-19, 12:50 ]

akurat myślę że mój gazownik jest w porządku bo trochę mi wytłumaczył i powiedział co i jak a decyzja należała do mnie i też mi odradzał instalowanie dt gas, zestaw staga 4 z reduktorami i wtryskami magica instalował w audi a 6 bmw itp. autach tej klasy, i autach ponad 200 konnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do swojej zakładam : Stag 4 ,reduktor zavoli N ,wtryskiwacze matrix hd344 ,filtr FL02 .

Dużo informacji znajdziesz tu :http://lpg-forum.pl/index.php

przemyśl sobie dokładnie konfigurację i warsztat ,który to zamontuje ,bo poprawny montaż to połowa sukcesu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dt gas - ale nie sekwencje. Nie narzekam samochód chodzi oki ( 40000 km ponad przejchałem w 3 lata). Na początku wsadzili mi sekwencje ale że miałem coś nie tak zdemontowali i założyli zwykłą. Teraz podobno maja lepsze wtryskiwacze (więcej oporu- omów czy jakoś tak) i twierdzą że by stykało ale napewno nie zmienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIN: VF1BA0Lxxxxxxxxxx

Jaki tutaj jest silnik mam 2 różne wersje, tj:

 

1.

KRAJ POCHODZENIA FRANCE

PRODUCENT RENAULT

TYP NADWOZIA 5DR HATCHBACK

MODEL MEGAN

SILNIK MEGANE K7M 1598CCM / LAGUNA 2.0L

WERSJA MODELOWA ROZKODOWANIE WG. DANYCH PRODUCENTA

 

2. Model - Megane, Wersja - RXE 1,7 75; rocznik 10.02.1997

Natomiast w dowodzie wbite Megane 1,6 KAT RT

 

Proszę o zdiagnozowanie bo już nie wiem gdzie szukać co to za typ i model silnika przede wszytskim do celów instalacji LPG.

 

I druga rzecz oczywiście... co polecacie;)??;)

Pozdrawiam:)

 

Nie podajemy publicznie całego numeru VIN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!