Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Prośba o opinie na temat Renault Mégane z1998r


basstek1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Aktualnie jestem posiadaczem mazdy 323 bg, ale planuje zmianę na Renault Megane z 1998r a co za tym idzie dołaczyć do Waszego grona. Chciałbym sie dowiedzieć czy ktoś z kolegów i koleżanek jest może z okolic Starego Sącza, pytam ponieważ znalazlem tam ciekawe autko. Prosiłbym o ogólny komentarz, a może ktoś zauważył go w tamtej okolicy. Oto link do aukcji: http://otomoto.pl/renault-megane-C13945461.html

Pozdrawiam Wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod maską brudno jakby auto z rzeki wyciągnęli.
Ciekawa opinia. Moim zdaniem wygląda to jak normalnie użytkowany, niemyty silnik. Jedno co mogę powiedzieć, to widzę tam LPG Igen. czyli z epoki kamienia łupanego, co w połączeniu z tym silnikiem jest nawet niezgodne z polskimi przepisami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo nie zaznaczona jest opcja "bezwypadkowy". To raczej nie jest niedopatrzenie. No i ta naklejka na tylnej szybie, też raczej nikt jej nie odkleja chyba? :-) No ale trudno powiedzieć czemu ona tam tak wygląda.

 

Na dodatek: 12 letnie auto, sprowadzone z niemiec, założone LPG i 108 tysięcy km zrobione? :) Nie rozśmieszajcie mnie. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w MI, ta naklejka podczas większego upału dość mocno się pofałdowała. Nadawała się jedynie do usunięcia. Niezaznaczona pozycja "bezwypadkowy" - no cóż, gdyby była to i tak o niczym by to nie świadczyło. Często powypadkowe truchła są sprzedawane jako bezwypadkowe. Przebieg - niestety w dzisiejszych czasach to mało wiarygodny element opisu. I tak trzeba ocenić po zużyciu auta. Silnik - moim zdaniem, zabrudzony w normalnym stopniu. Nie można oczekiwać cudów po aucie w tej cenie. Po fotkach nie da się jednoznacznie ocenić tego auta, a opis trzeba czytać z lekkim przymrużeniem oka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka ,źle spasowana lewa tylna lampa oraz maska bagażnika. Może to moje zboczenie ale szpary między elementami powinny być raczej równe :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!