Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

meganka gasnie, nierówno chodzi plus swieca


henio12323

Rekomendowane odpowiedzi

witam. :-) szukalem kilka godzin odpowiedzi na moje pytanie ale nic nie znalazlem wiec zalogowalem sie tu bo widze ze to najwieksze forum renówek :) a wiec tak: jechalem sobie dzisiaj wszystko jak zawsze dobrze pracowalo po 20 km. nagle silnik sie jakby zadlawil zgasl i sie zaswiecily kontrolki jedna "stop" a druga ikonka chyba silniczka z napisem stop w srodku ( nie wiem co ta ikonka przedstawia) obie czerwone. no ale dojechac do domu musialem. po drodze powrotnej zgasl mi ze 2-3 razy. znalazlem serwis czynny w niedziele i podjechalem (jednak i tu 0 pomocy bo nie mieli nikogo zeby pod kompa podpiac) wiec z powrotem do domu i gasl co chwila. wlasciwie do 2 tys obrotów dalo sie dopyrkac do domu. lekkie dodanie gazu i gasnie. ropa nówka swieza. stara spuscilem i zalalem nowej. jak sie doda gazu na 2 tys obrotów na luzie to slychac jakby cos szmeralo w silniku. dodam ze od 2-3 miesiecy smigam bez przeplywomierza. stary mi padl odpialem go z wtyczki i po prostu nie zdazylem kupic nowego. bo smigam tylko w niedziele i robie niecale 100 km i autko znowu tydzien stoi. czy mozecie podpowiedziec co to moze byc ? na co zwrócic uwage ? auto ladnie odpala. czasami normalnie jedzie a czasami gasnie co chwila. z góry dzieki za odpowiedz mam nadzieje ze sie czegos ciekawego tu dowiem

 

Na forum piszemy stosując polskie litery. Nie piszemy wszystkiego jednym ciurkiem, stosujemy przecinki, kropki i zdanie rozpoczynamy od dużej litery. To wszytko jest w regulaminie, który potwierdziłeś rejestrując się na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!