Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zaintersowany założeniem LPG Megi 1.4 Eco


olech90

Rekomendowane odpowiedzi

ja tez myślę o założeniu instalacji gazowej. jeżdzę około 400-500 km/mc mam megi I PH I 1.4 z 96roku. auto spala mi około 9-10 litrów na 100km. autem mam zamiar pojeździć jeszcze około 2 lata. Co byście mi zasugerowali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto spala mi około 9-10 litrów na 100km

 

Hmmm... jak to trzeba tym jeździć, że pali 9-10 litrów/100 ? Ojciec ma taką megankę i powiem szczerze, że powyżej 7,5l/100 w mieście (W-wa) nie wyjdzie, ona ok. 8-8,5l/100 LPG pochłania....

 

Wracając do pytania - na 400-500 km miesięcznie nie warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

ja na ten przykład kupiłem megi 1.4 96r. w poniedziałek i powiem wam że jestem bardzo zadowolony posiada gaz. przejechałem juz nią z 500 km. i nie nazekam lecz jak przełacza sie na gaz to faluje na obrotach musze jutro podjechać do gazownika aby wyregulować bo napewno to jest przyczyna. do tej pory śmigałem Octavia 2000 i powiem szczeże że nie zamienił bym sie z tatą chyba <ok> jutro znów prawie 200 ją czeka :mrgreen: dziś spawałem amortyzator z tyłu na diagnostyce powiedział że jest ok. 80% sprawny ale cóż wymienić będzie trzeba chodz spawu jestem pewien napewno nie ma lipy. i mam jeszcze jedno pytanie może to nie w tym temacie ale... po przekatnej tz. kierowca i pasazer z tyłu nie działa centralny czego może to być wina ?? jakiś bezpiecznik ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam lpg założone w takiej megance tyle że rocznik '98. Niby gaz jest w niej założony 2 rok ale nie ma problemów żadnych, do tej pory (odpukać) nic się złego nie dzieje prócz tego że pod górkę się trochę muli ;-) co do falujących obrotów nie wiem czy to będzie miało z tym jakiś związek ale wczoraj wymieniłam filtr powietrza i się meganka uspokoiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!