Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane Coupe I ph II


Suarez87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem zainteresowany zakupem meganki coupe, znalazłem na allegro taki egzemplarz i jestem nim poważnie zainteresowany:

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C13758933

 

czy widzi ktoś coś na zdjeciach co mogłoby dyskwalifikowac ten samochód? a może ktoś zna to auto?

 

dziękuje za odpowiedź i Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przodu cos się działo, atrapa chłodnicy jest od zwykłej wersji. Zderzak tył chyba lakierowany. Poza tym raczej ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O własnie o takie wskazówki mi chodziło, ponieważ jeszcze nie za bardzo orientuje się w temacie Megane. Będę chyba musiał jechać ją oglądnąć z bliska bo w sumie ze zdjęć to cięzko coś wywnioskować, a tak ogólnie to dobra cena jak za ten rocznik i takie wyposażenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klima jest, el. szyby są, tylne uchylne szybki również elektryczne - w coupe chyba więcej nie potrzeba :mrgreen:

Cena jest rozsądna, ale licz się z tym, że jeszcze coś trzeba będzie dołożyć po zakupie. Nie ma zdjęcia komory silnika, nie wiadomo czy tam się sajgon nie odbył po uderzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile było stuknięte... ale to się okaże na miejscu, a tak w ogóle to jakie sa takie główne usterki w tych megankach? na co są czułe? i czy naprawy drogie?

sory że tak zadaje pytania ale nie chciałbym kupić coś do czego będę wiecznie dokładał ponieważ fundusze mi na to nie pozwalają.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przednim pasie, po otwarciu maski powinna być czarna naklejka z ostrzeżeniami w różnych językach. Przy pociągnięciu za dźwignię otwierania maski, maska powinna odskoczyć i powinieneś usłyszeć pstryknięcie.

Silniki 1.6 16V to dość dobre i proste jednostki. Co do reszty - sprawdź elektrykę. Jak nie masz większej wiedzy zabierz ze sobą mechanika, albo jedź na stacje diagnostyczną. Warto zabrać ze sobą osobę, która nie będzie w żaden sposób napalona na kupno tego auta, taki wolny słuchacz. Jak auto było w miarę zadbane, to można rozważyć zakup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza nie wygląda źle. Wgniecenie na lewym błotniku tylnym, zaraz za drzwiami. Cena trochę niska.

Ta druga z zewnątrz tez nie jest zła, jednak cena świadczy o tym, że coś będzie nie tak z silnikiem lub zawieszeniem. Gałkę zmiany biegów mam taką samą, a przy większym przebiegu wygląda lepiej niż ta przy 120tys km :mrgreen:

W tych pieniadzach ogólnie rzecz biorąc można szukać zadbanej phI lub zaniedbanej phII, do której trzeba bedzie dołożyć. Zastanów się czy warto kupować skarbonkę, czy lepiej dołozyć do czegoś lepszego. Zakup coupety to nie łatwa sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie też tak myślałem że moze to być troche za tanio a raczej nie mam za bardzo pieniędzy żeby wkładać ciągle... To z tego co widze ciężko będzie z tym zakupem, narazie rozglądam się tylko w małopolsce lub na śląsku i nie ma nic ciekawego do 9000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Również poszukuję Megi w Coupe, więc myślę, że Suarez87 nie obrazisz się, jak podłącze się do topica :mrgreen:

Osobiście mi również wpadła w oko Megi z Krakowa z ostatniego linku, poza tym jest jeszcze jedna ciekawa na otomoto:

http://otomoto.pl/renault-megane-coupe-z-k...-C13951933.html

Stoi całkiem nie daleko mnie, może jutro uda mi się ją oglądnąć, więc uwagi mile widziane :P

Pozdrawiam

[ Dodano: 2010-08-04, 15:54 ]

Up... Proszę o opinie na temat w/w meganki.

Czy mogę iść do ASO Reni z VINem i powiedzą mi co było robione przy jakim przebiegu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!