Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Szukam taniego auta na codzien co myslicie o tym ??


Stefan007

Rekomendowane odpowiedzi

O to link

-----------

http://otomoto.pl/renault-megane-1-9-dci-C12861927.html

-----------

Warto w ogóle jechac zeby je ogladac? wiem ze cena podejrzanie niska a w przebieg nie wierze.

Co mysla o tym eksperci ?? :mrgreen:

 

 

 

Po co tyle Enterów:?:

Poza tym oba linki kierują w to samo miejsce, tak ma być :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myślę, że tanie auta są tanie tylko w zakupie. nie wiem na co liczysz - że francuza z przebiegiem 300-400 tys wystarczy tankować i będzie jeździł? przecież to będzie skarbonka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, do przebiegu należy podchodzić ostrożnie, ale osobiście widywałem zajechane fury z rzeczywistym przebiegiem w granicach 80-120 kkm, naprawiane jak najtaniej i byle czym, jak i zadbane >dwustutysięczniki z książką serwisową i historią w kompie ASO. Da się? Da... Jak kto dba, tak ma. VIN w zeszycik i do ASO - jak był regularnie serwisowany to w kompie coś być powinno... Na przykład to, że ostatni przegląd był przy 240 kkm... ;-)

Ja bym bardziej dokładnie sprawdził stan techniczny, niż licznik km i tym bym się kierował. Pierwszego Scenica (trzylatka) kupiłem od pewnego aktora z przebiegiem (udokumentowanym) ponad 180 kkm OIDP. Tyle, że samochód głównie jeździł z PL do Francji i z powrotem. Za to technicznie był miód malina. Regularnie odwiedzał ASO i co trzeba, było wymieniane. Podczas mojej eksploatacji zepsuły się trzy rzeczy - jeden kluczyk (elektronika), jakaś pierdółka w konsoli otwierania szyberdachów i elastyczny łącznik kolektora wydechu z pierwszym tłumikiem. Poza tym, resztę wydatków przez kolejne dwa lata stanowiły rzeczy typowo eksploatacyjne (płyny, rozrząd, itepe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Nie koniecznie auto ma pełną książkę serwisową,

2) Na zdjęciu silnika nie widać żadnej naklejki nie wiem jak to jest z MII ale u mnie jest ich kilka, różnych oryginalnych i mniej oryginalnych.

3) Nie każde ASO chce podać informacje po VIN-ie, tłumaczenia są przeróżne

4) W warunkach zachodnioeuropejskich roczne przebiegi w okolicach 40-50 kkm są czymś normalnym, choć zdarzają się wyjątki (może to jest ten wyjątek :mrgreen: )

5) Rzeczywiście zadbane auta z przebiegami 200-300 kkm powinny spokojnie przejechać przynajmniej 50 kkm bez większych problemów, w polskich warunkach, ale różnie z tym bywa. Jeżeli było coś kombinowane; książka serwisowa, przebieg to w cale nie jest takie pewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) W warunkach zachodnioeuropejskich roczne przebiegi w okolicach 40-50 kkm są czymś normalnym, choć zdarzają się wyjątki (może to jest ten wyjątek :mrgreen: )

 

oczywiście, że się zdarzają, ale nie za taką cenę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!