Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Avantime z Lublina-prosba o ocene.


Rekomendowane odpowiedzi

Choc w ogloszeniu jest bezwypadkowy

Daniel, trudno teraz o ogłoszenie w którym auto nie jest bezwypadkowe <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie osoby ogladaly mi to auto.Oto komentarz:

 

byłem widziałem i po zobaczeniu stanu wizualnego auta odechciało mi się go zapalać, po pierwsze malowane zderzaki i drzwi z progami tak do listew, maksa pobijana od kamyków, wszystkie szyby z tego samego rocznika, lampy oryginalne (brudne zmatowiane), przejdźmy do wnętrza, gałka zmiany biegów obdarta ze skóry, kierowcnica również wytarta w dolnej częsci kierownicy już przetarła się na wylot, klamki i boczki na drzwiach powycierane, wygladają jak by je pies pogryzł, a środek konsoli to już wogóle porysowany wygląda jak by specjalnie ktoś porysował, ja mu daj od 300-400kkm, a propo opony dosłownie łyse nawet do domu by na nich nie dojechał, w trzech było zero powietrza stał na felgach a w jednej tak troche coś tam, odpuść sobie gorszego grata nie widziałem!!

 

[ Dodano: 26 Sierpień 2010, 13:59 ]

ps skóra na fotelach posieknięta od zużycia!! zdjęcia na allegro jak nie od tego auta!!

 

[ Dodano: 26 Sierpień 2010, 14:19 ]

w komisie stoi za 20,800 i ma przejechane 119 tysięcy:) widać że auto od handlarza i nie widziałem odważników na felgach!! odpuść sobie bo nie warto nawet za pół ceny to bym go nie kupił!!

 

Do tego brak wspomagania na wolnych obrotach,auto mialo jakas stluczke na calym prawym boku-lusterko jeszcze do wymiany,tlumik koncowy do wymiany,opony zupelnie lyse.....

 

Szybko sobie odpuscilem....

DZIEKI ZA POMOC WSZYSTKIM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz,szczescie ze nie wywalilem kasy na dojazd a mam 555 km.......

Czulem ze jest cos nie tak bo auto musialo byc kupione za mniej niz 14 tys. - akcyze mial juz oplacona.Liczylem ze uszkodzona byla skrzynia lub cos podobnego.Niestety,uszkodzone...cale auto <ok> Szukam dalej......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!