Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

upusty i gratisy w salonach


Sławek17

Rekomendowane odpowiedzi

nie doszukałem się takiego tematu. Niektóre fora podpowiadają co można wywalczyć u dealera.

Interesuje mnie sprawa dużych kilkunastoprocentowych upustów na auta ze składów lub placów salonów. O co tutaj chodzi? Czy to na pewno w pełni sprawne samochody? może jest ktoś kto takie auto kupił? :)

 

[ Dodano: 2010-09-16, 21:59 ]

szkoda, że nikt nie chce się wypowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie trzeba!! Ja na swoim samochodzie utargowałem, nie wliczając upustu oficjalnego 7k, dodatkowe 11k czyli razem 18k :) uważam że trzeba się do tego przyłożyć - ja wysłałem kilkanaście e-maili z zapytaniem o cene juz skonfigurowanego samochodu do kilku salonów w Polsce, nawet do tych wystawiających na allegro - rozpiętości cenowe sięgały nawet 8k na tej samej wersji!!! Już miałem kupować w Wa-wie bo tam mialem najlepszą ofertę ale zrobiłem ostatnie telefoniczne podejście do Przyguckich i różnica była tylko 500PLN więc stwierdziłem że jest ok i zamówiłem na miejscu w Łodzi.

 

Dodatkowo podam przykład że różnica miedzy dwoma salonami w Łodzi to prawie 5k...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratisy które trzeba "wynegocjować":

 

- alarm (1,2 tyś)

- dywaniki (0,15tyś)

- upust na element wyposażenia dodatkowego - plus ewentualnie siakaś błachostka gratis (zapas - pełny wymiar, zapalniczka)

- upust na całość (do 3% wartości auta)

 

dobrze jest spróbować porozmawiać o zimówkach i stalówkach do nich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek17, Teraz jest SZAŁ na opusty z powodu zakazu jaki wejdzie od nowego roku czyli zakaz sprzedawania aut, które nie spełniają normy emisji spalin "EURO V" . Dotyczy to krajów UE.

Wiele obecnych modeli posiada tylko "EURO IV" a koniec roku zbliża się wielkimi krokami a trzeba sprzedać to co zalega na placach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
pisząc we wcześniejszym poście Renault mialem na myśli Megane III/Fluence

 

sa jeszcze na stoku flu z euro 4

 

[ Dodano: 2011-01-07, 21:02 ]

pisalem o rabatach, mam w super cenie fluence 2010 privilege 1.6 przebieg 0km w cenie 52.000pln, szczegóły priv ilosc aut ograniczona

 

nie mam jeszcze dostepu go pisania na gieldzie wiec pisze tu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!