Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Scenic I phII - prośba o opinie, ocenę


sky

Rekomendowane odpowiedzi

Nie obrażę się, bo i nie ma za co. No nic, szukam dalej.

A może ktoś z Was widział Scenica I z ASB w stanie odpowiednim i w miarę rozsądnej cenie?

Znalazłem jeszcze to:

>> http://otomoto.pl/renault-scenic-full-opcj...-C14161813.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pierwszego auta to przyłącze się zgodnie do wiekszości głosów i jestem na nie :-/ i odradzam zakup. Wg. mnie za dużo negatywów i niepewności a już najbardziej ewentualne problemy ze skrzynią. Stąd zapewne cena tego auta (CCC- cena czyni cuda :) ). W ogłoszeniu oczywiście pisze bezwypadkowy ;-) ale niestety tendencja jest taka, że jeśli brakuje tego słówka to ewidentnie oznacza że "auto jest po dzwonie ale zostało wyklepane". Proponuję jeszcze sprawdzić wnękę koła zapasowego bo jeśli z tyłu "coś sie działo" to zapewne tam bedzie to widać.

Obecnie na rynku jest bardzo dużo aut i niestety znakomita ich większość to "gnioty" i żeby kupić w miarę przyzwoite to trzeba uzbroić sie w cierpliwość.

Odnośnie drugiego auta to ma fajne wyposażenie i fajny silnik który daje sporo frajdy z jazdy :) (niestety kosztem spalania). Zwróciłbym jednak uwagę na przód/zderzak (jak napisał kol. Tomik 1970). Co do zakupu "w rozsądnej cenie" to proponuję zweryfikować pogląd bo podobno można kupić albo tanio albo dobrze ;-) .

Powodzenia i cierpliwości przy zakupie życzę :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc :)

Prześpię się jeszcze z problemem. Powiem szczerze.

Pierwszego auta nie skreśliłem z listy. Dam sobie szansę na testową jazdę i wizytę w ASO - wydam te 200 zł na sprawdzenie.

W sumie może być tak jak z moim obecnym autem :)

Brava jest tak poobijana i tak okropnie z zewn wygląda, że nie dostanę za nią więcej niż 3 tysie.

Typowy wół roboczy.

 

ps. Komorę koła zapasowego i tył dość dokładnie obejrzałem, nawet prawie pod auto wlazłem.

Jedno jest pewne, na dodatkowe oględziny i jazdę biorę jeszcze kogoś znającego się - niech robi za hamulec :)

ps.2 Po jeździe testowej i oględzinach w ASO możecie spodziewać się jeszcze opisu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!