Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane II, cabrio - pomoc mile widziana


satynowa

Rekomendowane odpowiedzi

moim zdaniem zarówno pierwszy i drugi samochodzik po zdjęciach wyglada super, jak w wersji dislowej przebieg jest w miare adekwatny do rocznika to w tej 1.6 jest dość niski biorąc pod uwage rocznik 2003, najpewniej zrobił bym tak zeby poprosic właścicieli o vin i sprawdzic historie w salone. Oba autka mają pełne wyposarzenie wiec pozostaje wybor silniczka , chociarz w tej 1.6 jest nowy rozrząd wiec na start nie bedzie trzeba się nim martwic. Dowiedz się także o dokumentacje historii autek czy takowa jest w ogole. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj właśnie byla u mnie znajoma na serwisie.Megi CC...2007rok,28tkm nalatane praktycznie cały czas po mieście ... średnia 10.3l/100km...wydaje mi sie to bardziej adekwatne od tych Twoich 8.4.

 

Bo jeździć trzeba z głową w korkach. Ja wrzucam jedynkę lub dwójkę i potem sobie puszczam pedał gazu i auto się samo toczy z prędkością ok. 10km/h. Po prostu silnik pracuje na prędkości obrotowej biegu jałowego. I to jest sukces w jeździe w korkach. :mrgreen:

 

A co do meganki z silnikiem benzynowym jak pisze że wymieniany został rozrząd to trzeba się dokładnie przypatrzyć czy została także wymieniona pompa wodna, bo o tym nie wspomina. Jak została to będzie inny odcień jej (będzie jasno srebrna) niż bloku silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Cena dość niewygórowana, szkoda tylko, ze to benzyna, mam identyczną tylko, że w dieslu i taką szczerze bym Ci polecał szukać . Na wakacjach miałem podobny dylemat jak Ty... Spotkałem w komisie Megi CC w benzynie (1.6l), gdzie spalanie średnie na komputerze wynosiło 7.6l. Po odpaleniu silnik wydawał niepokojące odgłosy, co najlepsze wczoraj widziałem ten sam samochód dalej na aukcji... "Spotkałem" ponieważ na Podkarpaciu znaleźć ten model to naprawdę wielka sztuka.

Oglądałem mnóstwo tych modeli, noce i dnie spędziłem na szukaniu "tej" właściwej, w końcu trafiłem na allegro na taką, która spełniała me oczekiwania. Ruszyłem za nią ponad 400km, ale było watro- dziś jestem szczęśliwym posiadaczem Megane CC 1.9 Dci. Spalanie waha się w granicach 5.5l, a podczas ostrzejszej sztuki 6.5l (oczywiście nie mówię tu o żyłowaniu auta, tylko w miarę rozsądku przy prędkości momentami około 170km) ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co mogę powiedzieć wygląda ślicznie ta czerwona meganka:)

Ale jak widzę automat to od razu jestem pewien że pozbawia mnie to frajdy z jazdy...Jeżeli szukasz frajdy z jazdy a nie samego "lansu i szpanu" to spokojnie możesz się temu egzemplarzowi przyjrzeć dokładniej, ale jeśli lubisz mieć władze nad autkiem proponuje poszukać czegoś z manualem dużo większa frajda z jazdy:) Przynajmniej według mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!