Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Obudowa filtra paliwa 1.9D


robo12121

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnimi czasy popsuła mi się obudowa filtra paliwa przy wymianie wkładu się gwint się wyrwał teraz szukałem już u siebie i nic nie znalazłem na szrotach i mam do was pytanie czy taki by pasował do mojego 1.9D z roku 1998

http://allegro.pl/megane-filtr-paliwa-1-9-...1298609883.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ok tylko mały problem będę miał w podłączeniu tego bo ją mam ten przed liftu czyli taki zakręcany na srubkę od góry i też inne mocowanie tego ale myślę że jakos się da to zrobić więc dzięki za pomoc :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam to ponownie ja mam jeszcze jedno pytanie gdzie mogę zdobyć części które są zaznaczone na załączonym zdjęciu

 

9aa0d094f4200104.png

 

ponieważ dziś otrzymałem zakupiona obudowę lecz moja jest z modelu sprzed liftu wiec inne trochę ma zaznaczone złączki a tej 1 to nie ma proszę o odpowiedz

 

 

pozdrawiam Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja mam dti po lifcie i obudowa filtra jest zakręcana na jedną centralną śrubę, reszta wygląda podobnie albo nawet tak samo jak na foto. Z tego co wiem to były dwie obudowy Purflux i chyba Bosh (tej drugiej nie jestem pewien czy Bosh czy inny) Przede wszystkim różniły się wkładem. To na zdjęciu to tak jak podaje przedmówca to odpowietrznik, taki sam jest pod spodem filtra. Te szybkozłączki do przewodów to nie widziałem w sklepie, ale mnie uprzedzano żebym tego nie uszkodził, bo dużo to kosztuje. Zawsze można zrobić "sztukaterie" :-). Choć nie załatwia to sprawy do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

i wystąpił kolejny problem chociaż jeszcze nie wymieniłem owej obudowy ponieważ szukam tych złączek cały czas i nic.. teraz paliwo łapie powietrze lecz nie wiem czy z tej obudowy czy na wężykach po po pod pompowaniu widać jak pęcherzyki powietrza lecą i czy to możne być wina obudowy czy możne już wężyki się zużyły i gdzieś łapie powietrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!