Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Meganka czy warto???


santas

Rekomendowane odpowiedzi

tanio :) ale niebo lepsze od poprzedniego :) tak czy siak trzeba na żywca sprawdzić .Dokładkę gdzieś wywiało ,sprawdź spasowanie zderzaka ,lamp ,ciekawe jak wygląda silnik pod względem mechanicznym .:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzak przód od wersji 5 drzwiowej. Za 6 tys nie kupisz phII. Za takie auto musisz zapłacić co najmniej 9 tys żeby to w miarę wyglądało i jeździło jako-tako. To jest kolejna "okazja" jak ta za 4,5tys. Przejedziesz się na próżno. Z zewnątrz nie jest niby źle, ale silnik może być skatowany. Może zostawia kilka śladów? Przy przebiegu 155tys km ktoś już kierownicę obszywał? Ok, pod warunkiem że nie była skórzana oryginalnie. Podejrzane auto, ja bym się nim nie interesował. Jak nie wiadomo gdzie jest haczyk (sprzedający napisał że auto do jazdy od zaraz) to pewnie trzeba "trochę" do niego dołożyć.

Nie szukaj auta z dolnego przedziału cenowego, okazję możesz kupić, pod warunkiem że znasz właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-)

 

[ Dodano: 2010-12-06, 20:10 ]

http://otomoto.pl/renault-megane-zarejestr...-C10836669.html a ta ??bo już wymiękam :cry:

 

[ Dodano: 2010-12-06, 21:21 ]

Marcinie troche wam zazdroszczę tych Waszych Renat ale powoli też będę Ją miał :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukasz tak jak 99% ludzi, czyli przez internet i Allegro to zaznacz sobie w wyszukiwarce opcje "bezwypadkowy". Co prawda nie daje to gwarancji ze auto bedzie bezwypadkowe, ale potem jesli by sie jednak okazało bite to masz jkiś hak na sprzedawce, no i prawdopodobieństwo ze auto jest jednak ok bedzie większe. W linkach które podałeś nie zauważyłem zeby w opisie któregoś pisało "bezwypadkowy", z własnego doświadczenia powiem Ci ze lepiej nie kupować auta po wypadku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ Dodano: 2010-12-06, 20:10 ]

http://otomoto.pl/renault...-C10836669.html a ta ??bo już wymiękam :cry:

Ta już jest w porządku, przynajmniej z tego co widać po tych zdjęciach. Trochę ich mało, jednak auto najlepsze z tych do tej pory zaprezentowanych. Nie podoba mi się fakt, że jest sprzedawane przez komis - tu trzeba być ostrożnym. Nie widzę dobrze na zdjęciu, ale atrapa chłodnicy powinna być cała czarna. Jeżeli jest chromowana to znaczy, że ktoś ją wymienił. Fajnie, że są dodatkowe kółka. Więcej uwag chyba nie mam, na żywo pewnie by się pojawiły :-)

 

Pod warunkiem, że było odbudowywane przez ASO z oryginalnych części

Niekoniecznie. Moja też miała małą przygodę (taką kupiłem), złożona w całość śmiga już 3 lata i nie robi problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? Niejednokrotnie auto po wypadku jest bardzo porządnie złożone, proste i odnowione (np lakier na całej powierzchni). Pod warunkiem, że było odbudowywane przez ASO z oryginalnych części

 

No ale musiałoby rzeczywiście być rzetelnie naprawione, jesli zostało naprawione zgodnie z... zapomniałem zwrotu, tak ładnie sie to nazywa, chyba proces technologiczny producenta :-) to owszem mozna brać takie auto pod uwagę, jednak teraz dosyć często ogłoszenia na serwisach internetowych to rozbitki sciągane z niemiec i naprawiane po kosztach u nas w PL u pana Zdzicha w "warsztacie". Wicie o czym mówię, na poparcie powiem ze jak robiłem u blacharza próg w setce to przy odbiorze auta powiedział mi: "no bo to lepiej zrobić jak masz tym jezdzić, bo ja myślałem ze na sprzedaż, a na handel to sie barankiem zap***doly* i nie bedzie widać..."

 

* - nie, nie pomyliłem się, na końcu jest y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto po wypadku to ja mogę użytkować swoje. Cudzego nie chcę. Za żadne pieniądze. Większość to domorosłe naprawy zgodne z zasadą - z ubezpieczenia ma starczyć na naprawę i dobrą plazmę dla właściciela. Niestety moje doświadczenia z autem powypadkowym są podobne do pan_dziobak,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!