Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

RENAULT MEGANE I 1996 --- > TUNING ?


r3zio

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie na alledrogo. Pisało że jest wyprzedaż i to jest ostatnia sztuka. Nie ma sprawy co do zdjęć. Mogę zrobić ile tylko chcesz i z każdej strony z której tylko chcesz. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich oczekujących na zdjęcia. Niestety są wykonane telefonem komórkowym, były robione na szybkiego i auto było jeszcze brudne (nie umyte po naprawie) ale było już poskładane do końca. Zapewniam że efekt jaki uzyskałem jest niesamowity. Żadne zdjęcie nie odda tego co można zobaczyć własnymi oczami. Dodam jeszcze że usunąłem napisy z tyłu RENAULT i MEGANE oraz niektóre elementy pomalowałem w czarny metalic zamiast matu. Jak tylko umyję samochód to zrobię lepsze zdjęcia cyfrówką. Jednak mam nadzieję że każdy z Was będzie mógł zobaczyć jak odstawiłem autko na własne oczy na jakimś spotkaniu. Pozdrawiam Wszystkich fanów Renault Megane :)

20070804243bo8.jpg

20070804244xg9.jpg

20070804245wa9.jpg

20070804246oz7.jpg

20070804247sv6.jpg

20070804248xu8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym zeby moj aparat cyfrowy robil takie zdjecia jak twoja komorka :) :)

Bialem kierunki pasuja, podoba mi sie tez (i choruje na) tylny spoiler. nie szumi Ci podczas jazdy? Duzo roboty jest z zamontowaniem spoilerka?

 

[ Dodano: 2007-08-04, 19:44 ]

I oczywiscie :) :) :P :) :) :) :P :) :) :) :) :) :) :). Wyglada jedwabiscie!, _musisz_ wrzucic do dzialu z brykami zdjecia jak juz odpucujesz maszyne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki SoundWave. Z zamocowaniem to jest akurat najmniej pracy. Ale trzeba go doprowadzić do porządku (małe dołki miał jak kupiłem) no i malowanie. Zamontowanie to bułka z masłem. Nie wiem czy szumi bo jechałem dopiero kawałek i to 50km/h. Zaraz wyjeżdżam dalej to się dowiem :) Jak zrobię ładne fotki to oczywiście wrzucę tam gdzie mówisz. Pozdrawiam

 

[ Dodano: 2007-08-05, 08:00 ]

A tu jeszcze jedna fotka zrobiona przed wyjazdem na balety czyli wieczorem no i już gorzej wyszła.

 

20070804249my4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witma ja równiez posiadam taki samochód i powiem ze opłaca sie tuningowac naprawde ładnie wyglada po przeróbce zreszta widac po samochodzie który został dany wyżej ;]

Proponuje zmienci filtr zwykły na stożkowy zamontowac go na samym kolanku efekt dzwieku nie do opisania :) przepustnice słychac no i wyglada ładnie jak tylko zrobie aktualnie zdjecia przesle narazie przesyłam takie zdjecie :] troszke mała gleba ale za miesiac mam nadzieje ze bedzie -80mm narazie tylko -45mm. Jesli chodzi o obniżenie tyłu bardzo proste dwa zabki i opona pada w nadkole :)bulafo6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chlopaki, wycofuje sie z tego co napisalem wczesniej. Szczeka opada, jak zobaczylem zdjecia. Gratulacje :)

 

Co do filtra stozkowego to tak jak pisal bula, wrazenia dzwiekowe sa nie do opisania. Cos pieknego, jak sie przegazuje samochod na postoju i slychac przepustnice i syk zasysanego powietrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie jest to cos pieknego dlatego mam filtr tylko na kolanku :] Teraz mam plany na lato włozyc mała turbine z fiata pandy ograniczajac mu oczywiscie moc zeby mi korbowody nei wyskoczyły :) robie to wyłącznie do paru kucyków no i oczywiscie do dzwieku :] Jak wiecie chyba w polscie niema Renault Megane 1.4 eco Turbo ;] Jak sie uda to zapodam fotki na nastepny sezon :] :)

 

[ Dodano: 2007-08-08, 15:08 ]

Ziolo z przodu masz sportowe czy sciete sprężyny ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziolo z przodu masz sportowe czy sciete sprężyny ??

 

Sportowe. Są dużo twardsze i specjalnie kiedyś zaglądałem właśnie czy faktycznie są sportowe czy obcięte i fakt nie były ruszane.

 

Fajne zdjęcie mojej Megi:

 

img4187vc9.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ze u mnie filtr powietrza to jest tam gdzie zaznaczylem na zdjeciu z zalacznika ?

Jak tam mozna zalozyc cos takiego jak filtr stozkowy? :)

 

[ Dodano: 2007-08-09, 12:47 ]

ziolo ostatnia fota, no naprawde ladny lakier, autko sie swieci jak psu jajca (takie wylizane do czysta) :)

post-539-1186656354_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SoundWave - sciagasz cala ta puszke (jesli dobrze rozumiem w niej jest filtr. i na ta rure ktora doniej dochodzi zakladasz kolanko-przesciowke (o ile bedzie konieczne) i potem filtr.

 

Duzo mniej robotu niz u mnie, ja musialem dac taka rure, zeby mniej wecej zachowac taka sama pojemnosc ukladu dolotowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!