Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

RENAULT MEGANE I 1996 --- > TUNING ?


r3zio

Rekomendowane odpowiedzi

a wiec prosta sprawa kolanko nie wchodzi prosto na przepustnice poneiwaz ma srednice90 z czyms a przepustnica 100mm :] wiec kupujesz takie przełuzenie w gumie nato kolanko i filtr stożkowy :] jest cos pięknego :] a jak ktos mieszka w okolicy rudy slaski zapraszam domnie na rozmowe :] wszyskto pokaze i pokieruje tam gdzie umia to zrobic fotki przesle jutro lub w niedziele mojego srodka :] filtra i jeszcze pare z zew. :]

Przesyłam link do zdjecia mojej meganki rok temu zeby pokazac podswietlenie alumek :)

http://www.vinyldesign.pl/galeria/ramault%20mix34.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bula podświetlenie obręczy ładne musze przyznać! musim się kiedyś zgadać i se pogadać co nie co :) ja jestem z Bytomia wiec mamy do siebie blisko.

Moje autko jest w dziale Nasze auta.

 

ziolo a tobie do megi bez dwóch zdań przydałyby się fajne

alumki do kompletnego gustu :)

Megi ładnie wyszła!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leos alusy już są w planach tylko wiesz narazie finanse :/ Chcę kupić Dotz Daytona 16'. Oglądałem zdjęcia Twojej Megi zanim malowałem swoją i tak samo pomalowałem klamki, listwy na drzwiach i na zderzakach w kolor nadwozia. Fajny efekt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziolo no daytonki sa fajne mnie tez sie podobaja!

do tego 205/45 Bridgestone ( kierunkowe) oponki i bedzie wypas. polecam te oponki z racji ze jezdze na nich od początku sezonu i bardzo dobrze trzymaja sie nawierzchni jak i na mokrym tak i na suchym( mowa o duzych predkosciach) druga sprawa sa w miare tańsze od dunlopów i innych.

oczywiscie wedle uznania.

 

PS: dzieki za ocene klamek, listew i innych duperelków :)

 

Ostatnio chodzi mi po głowie podświetlenie bagażnika na "fluksach" niebieskich tylko czasu brak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madox zapodaj też białe kierunki na błotnikach. Dużo dają.

 

Leos patrzyłem w jakimś programiku co przelicza rozmiary opon i przy szerokości 195 profil powinien być 45 a przy szerokości 205 powinien być 40. Zastanawiam się czy 205 nie będą za szerokie? I autko straci na mocy :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierunki tez beda napewno :)

 

Ja mam 205/50 bo takie byly na felach w momencie ich zakupu ale nastepne jak bede zmienial to 195/50. na mocy duzej roznicy nie ma ale za to trzyma sie o wiele lepiej ale z drugiej stronie na naszych polskich koleinach sie doslownie plywa :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leos odradzam fluxy mam podswietlenie przednich nog nie fajne :] Proponuje Katody komputerowe efekt super i swieca owiele mocniej niz dioda :] a co najciekawsze dioda pobiera 0,3mA pradu a dwie katody pobieraja 0.3mA a swieca jak 12 super flux ;]

Leos moge ci je kupic i sie spotkamy 35zł dwie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o mody silnika w tym modelu to

 

kolektor viga 4-2-1

wydech wiga

montaż stozka ale głową

 

to kolega z MCKP wyciągnał bez elektroniki 105 kucy i 147 niutków

 

czyli troszke mniej niż zdrowa 1.6 16 ;-)

 

teraz troszke mniej miła sprawa

kolektor chyba 1400

wydech to samo

powerrura 230 + stożek

 

jakby to jeszcze machnąć z elektorniką pewnie pod 110/155 by było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolektor chyba 1400
z kwasówki ze zwyklej stali dostaniesz za niecale 800

 

wydech to samo
kup ultera, wywal kata, koszt ok 700

 

powerrura 230 + stożek
niestety tak trzeba liczyc. za dobry zamkniety stozek nawet okolo 500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!