Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Scenic dla Macieja


maciek127

Rekomendowane odpowiedzi

Taki sam jak mojej mamy, tylko bogatszy o nawigację.

Coś było robione z tyłem, zderzak się różni kolorem przy lewym błotniku, pogniecione narożniki, brak śruby przy prawej tylnej lampie, brak tylnej półki (przy uchylnej szybie koszt 200-300zł), zniszczona przednia wewnętrzna klamka pasażera, uszczelka tylnej klapy wymęczona.

 

Podgrzewana przednia szyba :)

Sprowadzony ze Szwajcarii, a zderzak z naklejką CH :)

 

Spalanie: trasa - można zejść do 8,2l bez zamulania

miasto do 12l

średnie u mojej mamy wychodzi poniżej 10litrów, myślę, że przy tej budzie i osiągach to jest niezły wynik.

 

Co chcesz wiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MiszaElk, nie kąsasz żartu bo mi nie wyszedł :)

Przepraszam za pomyłkę, całkowite fo-pa, pomyliłem kraje :)

 

maciek127, to auto może być mocno zniszczone, dlatego nikt nie chce go wziąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś było robione z tyłem, ?

Podzielam pogląd, nie wiem czy o tym samym myślimy ale brakuje mocowania/wkręta górnej czarnej części zderzaka (narożnika) z prawej strony i mam wrażenie, ze dolna część zderzaka jest pofalowana. Pewnie wystarczy zajrzeć pod spód i do wnęki koła zapasowego i wszystko będzie jasne :)

 

Spalanie: trasa - można zejść do 8,2l bez zamulania

miasto do 12l

średnie u mojej mamy wychodzi poniżej 10litrów

W trasie raz udało mi się zejść do 7,8 l/100 km ale jazda b. ekonomiczna :) normalnie to 8 do 8,5 litra. Miasto-jak wyżej. Średnia na komputerze z ostatnich 2,5 tys km to 9,1 l/100 km (ok. 60 procent trasa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy o tym samym myślimy ale brakuje mocowania/wkręta górnej czarnej części zderzaka (narożnika) z prawej strony

Dokładnie to miałem na myśli. Śruba w tym miejscu przechodzi przez czarny plastik i zderzak właściwy.

ja będę szukał obojętnie jakiego scenica

dCi też? Dlaczego pytam? Dlatego, że dCi po chipie będzie bardzo fajnie jeździć, 120KM wystarczy, natomiast jeżeli benzyna to 2.0 z powodów wymienionych wyżej. Ja mam akurat możliwość wystawienia oceny jednemu i drugiemu silnikowi i ocena jest bardzo dobra. dCi - wyższa kultura pracy, F4R - osiągi. Spalanie w jednym i w drugim są na akceptowalnym poziomie. F4R dobrze znosi gaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F4R dobrze znosi gaz.

 

to mnie bardzo cieszy :) :)

 

maciek127 napisał/a:

ja będę szukał obojętnie jakiego scenica

 

ale musi mieć tą grzejąca szybę z przodu :) :)

 

[ Dodano: 2011-01-12, 16:56 ]

znalazłem teraz taką

http://otomoto.pl/renault-scenic-zamiana-n...-C16128472.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś na jednej z ocen (przed zakupem) kłócił się ze mną o tą naklejkę na przednim pasie, a tu proszę bardzo jaka normalna, są również naklejki na bokach przednich lamp, sprawdź czy data na nich jest przybliżona do daty auta, musi być ten sam rok. Zwróć również uwagę na działanie otwarcia szyby tylnej klapy oraz na współgranie "pilota" z radiem, bo nie jest fabryczne. Ogólnie ładny, ciężko zauważyć jakieś nierówne szpary, może inni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co wyżej plus brak osłony silnika, brak uszczelki na prawym błotniku pod maską (na lewym jest).

Radio takie było z fabryczną nawigacją.

Podgrzewana przednia szyba to przydatna rzecz, ale nie użyłbym jej jako wyznacznika przy zakupie auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!