Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Renault Megane I Coupe


saab12

Rekomendowane odpowiedzi

wygląda w porządku. pierwsza rzecz jaką powinieneś w niej zrobic po ewentualnym kupnie to opuścić na belce tył, bo wygląda jakby tył jej miał zaraz wyskoczyć w powietrze.

 

Za tą cenę, z klimą i gazem wygląda przyzwoicie. Ciekawe czy rutynowi znawcy się do czegoś przyczepią:)

 

P.S. no i ogromny plus za to, że sprzedaje prywatna osoba a nie handlarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocenianie po zdjęciach ssie, a jak autko jest czarne to w ogóle dramat. Wygląda zachęcająco, ciekawe jak pod maską. saab12, obejrzałbym ją na Twoim miejscu. Dzwoniłeś do sprzedającego? Jakieś minusy ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem, mówił, że wszystko w porządku. Klima do nabicia i chyba rok czasu został certyfikatu na butlę lpg, ale on sam nie wie, bo jego ojciec przez tel powiedzial mi ze w 2006 był zakładany gaz, wiec powinien byc do 2016. Blacha niby bez zadnych ognisk korozji czy pęcherzy. Jutro się wybieram do niego. Myślę, że będzie pozytywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy oględzinach zwróć uwagę na prawą stronę, szczelina drzwi -przedni błotnik. Posprawdzaj, czy nadkola i progi nie są przypadkiem zrobione na sztukę - auto było prawdopodobnie po polerce, przy okazji jakiś napraw. Nie widzę dokładnie, manetka kierunkowskazów jakby od wersji bez halogenów, ale to tylko przypuszczenie.

Brak zdjęcia komory silnika to dla mnie minus tej oferty.

 

P.S. Jak kupisz to od razu wywal ten spoiler :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!