Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

zakup scenic I 2003


lucass79

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda sympatycznie. Nie widać poważniejszych usterek oprócz wypalonych dziur w siedzeniu kierowcy, trochę przeciętej gumy przy lewym reflektorze. Jest złudzenie jakby prawy błotnik miał inny odcień lakieru. No i nierówna szpara między maską a lewym błotnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

megane, jeszcze są SportWay, ale to chyba na rynek skandynawski. A o tych zegarach zapomniałem, zapomnieliśmy jeszcze o pomarańczowych włącznikach szyb elektrycznych, wajchach wysokości fotela i blokadach oparć tylnych foteli, ale to już pryszczyk.

Co do kolejnej oferty dla kolegi:

Kolor ładny, ale dziwnie nie symetryczne szczeliny pomiędzy maską a błotnikami, jakby zawiasy maski były wygięte do góry a maska spadała, szczególnie lewa strona samochodu. Różnica w kolorze to właśnie perła i zmienny kąt patrzenia. Ciekawe, czy naklejki na reflektorach z tego samego okresu co auto, nie oznacza to, że handlarz się na tym nie zna. Z tego co powiększyłem zdjęcia, wydaje mi się, że brakuje wkręta-torx na górnym boczku prawym bagażnika, obok tych kratkowanych wgłębień w które chowają się siłowniki szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto z pierwszego linku wygląda ciekawie (swoją drogą prawie identyczna wersja jak moja). Tylko jakoś dziwnie świecą kontrolki na środkowym panelu i na Klimatyzacji (chyba że ktoś ustawił temp na min lub max bo normalnie to tam jest wyświetlana temp jaką się ustawi). Cena wysoka ale jak auto okaże się bez wypadkowe a przebieg autentyczny (choć wydaje się podejrzanie niski) to bym się nie zastanawiał. Oczywiście wzmiankę o spalaniu należy pominąć (chyba że odnosi się do jazdy na trasie albo emeryckiej)

Co do drugiego auta wpisy w książce trzeba potwierdzić bo wydaje mi się że wszystkie są robione tym samym długopisem a więc może też w tym samym czasie - wniosek prosty. Poza tym całkiem całkiem.

Trzecie (te z otomoto) też całkiem ciekawe. Tylko nie wiem po co ktoś kupuje diesla skoro robi takie małe przebiegi? Tylko 120 tyś to trzeba koniecznie sprawdzić.

Oczywiście musisz w aucie wszystko sprawdzić w jakimś serwisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!