Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

zakup scenic I 2003


lucass79

Rekomendowane odpowiedzi

Witam prosze o pomoc , chce zakupic scenica 2003 r przebieg 136 tys 1.9 dci sprowadzony z Niemiec .

Sprawdzałem w serwisie Renault był serwisowany w ASO Renault w Niemczech do 2007 roku , po tym okresie przeglady były robione w nieautoryzowanych serwisach .

http://moto.allegro.pl/pr...1414635217.html

 

Proszę o radę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wypicowany. Łyse koła, świeżo prana tapicerka. Jeszcze "stoi" po praniu. Dużo zdjęć aż się w głowie kręci. Po co hak holowniczy w trzech ujęciach. Mokry lakier ukrywa wszystkie niedostatki. Przednia maska przy znaczku widać zaprawkę, lub ubytek lakieru. Nie widać co pod maską. W opisie dużo niepotrzebnych rzeczy, czy DCI lub trzyramienna kierownica to szczególny wypas? Naklejka na słupku po trzech latach jak nowa, z serwisu Renault a jak sam sprawdzałeś był serwisowany do 2007. Przebieg w miarę wieku wzrastał. W ciągu ostatnich dwóch lat 50 tys km, ostatnie 5 miesięcy to 8. Popatrz na spokojnie. Jeśli byś przejechał cały kraj to zabierz swój miernik lakieru i jedź na neutralną stację nawet dalej. Swoją drogą czytając takie ogłoszenia to w Niemczech prawko mają tylko emeryci, kobiety ewentualnie księża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracie makuli, może Tobie się nie podoba ta rączka bo jest innego koloru, ale takiego koloru dodatki montowali w końcówce rocznika 2002 i nowszych rocznikach. Te kolorowe dodatki były właśnie na rączce maski przedniej, dźwigni biegów, uchwyty na bokach wszystkich foteli (na zdjęciach tego auta można to dojrzeć jak się przypatrzysz). No chyba że się mylę co rocznikowania, możliwe że tu chodzi o wersję auta, ale tak zauważyłem jak szukałem dla siebie autka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do koloru dodatków jak pisze Zygmunt Małek to faktycznie zgrywa się z kolorem zegarów i dodatkami. Sądziłem, że to była fantazja właściciela. Ale mnie się nie podoba. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kolorowe dodatki były właśnie na rączce maski przedniej, dźwigni biegów, uchwyty na bokach wszystkich foteli

+czarno szary licznik+inna tapicerka +sznurki z tyłu przednich foteli. W skrócie wersja Mer du Nord (czasami na tylnych drzwiach posiada naklejki Salomon),

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!