Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Proszę o opinie - będzie to moje pierwsze renault Megane


Festusus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Na wstępie witam wszystkich. Mam zamiar kupić Renault Megane, auto pożądane przeze mnie od pierwszej wycieczki do Francji w 1997r ;-)

Mój kolega polecił mi właśnie to forum i dziś się zarejestrowałem.

Chciałbym kupić Renault Megane z silnikiem diesel. Od jakiegoś czasu obserwuję dwie oferty. Pomożecie? :mrgreen:

1. http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C17171192

2. http://allegro.pl/show_item.php?item=1422967899

W opcji drugiej, wiem, że bagażnik jest wgnieciony, ale nie wygląda na to, aby lakier popękał.

Pozdrawiam

Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, ceny nie są powalające, ale za darmo ich nie dostaniesz, a swoje latka mają.

Ta zielona, jeżeli była robiona, to dość ładnie spasowane, choć napisał, że nie bita. Ja jednak dokładniej bym obejrzał przód, ta naklejka na pasie przednim chce odfrunąć, Szyby raczej wszystkie manual, na tylnych fotelach brak zagłówków (dyskomfort, przynajmniej psychiczny dla pasażerów z tyłu.

Ta złociutka według mojej oceny, bardziej chętna dokupienia, większy bagażnik. Tu także szyby manual, ale ma zagłówki. Ta klapa to nie szkodliwe, a może jeszcze opuści. Cena ta sama, ja jestem bardziej za Classic-sedan, tylko trzeba je dokładnie obejrzeć z kimś kto się zna na mechanice i blacharce. Dokładnie ustalić co kiedy robione, bo dziś każdy pisze, że rozrząd i te bajery wymienione właśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie myśl nawet o coupe, licznik kręcony jak w mordę strzelił, ja mam sedana z podobnym przebiegiem i sam nie jestem do końca pewien czy prawdziwy(raczej nie). Dziwna kierownica, klapa do wypukania za parę stówek. Zwróć uwagę na to jak skrzynia pracuje, czy nie trzęsie kierownicą przy jakieś tam prędkości, bo często półośka pada, i opony tu ma facet nowe przypilnuj, żeby miał te same jak przyjedzie. Cena lekko wygórowana jak na takie pierdoły, moja ma ele. szyby przód, klima, podgrzewanie foteli, podgrzewanie przed. szyby, LPG, i nie bita za 6,5k zł. Zastanów się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stachu_m, a kto wspominał o coupe, LPG? Jest napisane, że ma być diesel.

 

1. Brak osłony pod przednim zderzakiem.

2. Mimo uszkodzonej klapy lepiej się prezentuje.

Wyposażenie skromne zarówno w jednej jak i w drugiej. Silniczek raczej do spokojnej jazdy.

Cena i przebieg zapewne do uzgodnienia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nr 2 to juz swoje przejechał i przeszedł. Brak rozpórki miedzy kielichami (pewnie silnik był wyjmowany), przedni zderzak malowany, nakładka na sprzegle i lewarek moco wytarte jak po przebieu 100tys wiekszym, ciekawy kolor zbiorniczka od płynu chłodniczego.Fotel kierowcy bardzo wysiedziany. Teraz najlepsze!!! Spójrz na AKCESORIA przy filtrze oleju, ale podobno silnik jest bardzo dobrym stanie:-)Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okolice Pleszewa straszą, ale jeśli mówimy o autach młodych (w Polsce) czyli powyżej 2000 roku. Starszych po dzwonie się nie opłaca sprowadzać, bo po co? Za mały zysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!