Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Tarcze Maxgear


eMBe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Tak jak w temacie. Na dniach będę kupował klocki hamulcowe Ferodo i do tego jakieś tarcze. Słyszał ktoś o firmie Maxgear? Co możecie powiedzieć o tych tarczach?

 

Z góry dzięki za opinie i pozdrawiam,

Maciek :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem kiedyś założone MaxGeary i sie bardzo rozczarowałem, rozhartowywały się , krzywiły ogólnie lipa. No może ja trafiłem na tak kiepski egzemplarz - nie wiem. Ale ja już tego nie kupię. Ogólnie firma z niższej półki ale myślałem że aż tak źle nie będzie . . . . no i jednak było. Jestem na NIE .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytowanie

 

Dzięki za odpowiedź :-D

 

Wypowie się ktoś jeszcze?

 

[ Dodano: 2011-01-29, 15:38 ]

Postawiłem na tarcze Mikody i klocki Ferodo :mrgreen: Mam nadzieję, że taki zestaw mnie zadowoli :-D

 

Co do tarcz Maxgeara spotkałem się z samymi negatywnymi opiniami więc nie polecam gdyby ktoś się nimi chciał bliżej zainteresować :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja brałem tarcze Febi Bilstein. Nie narzekam, nic się nie dzieje, a dałem ok. 300 zł nie więcej. O samej MIKODZIE gdzieś czytałem, że też nie należą do jakichś super jakościowo, ale mogę się mylić. Tanie nie zawsze oznacza złe, ale takie powiedzonko jest, że "chytry traci dwa razy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytowanie

 

No na forum Megane Coupe wszyscy chwalą Mikody, że podobno naprawdę solidne i pół klubu na nich lata :mrgreen: Fakt, że większość wybiera nacinane ale o zwykłych też krążą dobre opinie :-D

Nie cytuj całego posta, jeśli odpowiadasz bezpośrednio pod nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Co do firmy MAXGEAR na razie się nie wypowiem gdyż dopiero założyłem sobie dopiero nowe łożysko z piastą na tył do swojego scenica tej firmy .A jeśli chodzi o tarcze to ja zakładałem sobie w ubiegłym roku tarcze hamulcowe firmy METELLI i na jest ok. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej chwalone są nacinane (ok. 130 zł sztuka) :mrgreen: Ale zwykłe podobno też są dobre (ok. 80 zł sztuka) więc myślę, że cena jest odpowiednia jeśli okażą się tak dobre jak o nich mówią :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

METELLI to nie jest najniższa półka cenowa i jakościowa ja za swoje przednie tarcze wentylowane do scenica dałem 124 zł za sztukę i uwierz mi nie był to zakup nieprzemyślany zanim je kupiłem zrobiłem przegląd cenowy w normalnych sklepach i internetowych a także na allegro .Jeżeli chodzi ile na nich przejechałem nie wiem dokładnie ile ale myślę ze sporo od momentu montażu bo auta używam na co dzień do pracy i co jakiś czas na dalsze wypady.I jak na razie nie narzekam . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

METELLI to nie jest najniższa półka cenowa i jakościowa ja za swoje przednie tarcze wentylowane do scenica dałem 124 zł za sztukę i uwierz mi nie był to zakup nieprzemyślany zanim je kupiłem zrobiłem przegląd cenowy w normalnych sklepach i internetowych a także na allegro .Jeżeli chodzi ile na nich przejechałem nie wiem dokładnie ile ale myślę ze sporo od momentu montażu bo auta używam na co dzień do pracy i co jakiś czas na dalsze wypady.I jak na razie nie narzekam . Pozdrawiam

 

No chyba, że mowa o nacinanych :mrgreen: To zupełnie co innego :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!