Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Opinie kupna megane


jajuniooo

Rekomendowane odpowiedzi

Rzeźbione przy przodzie - zderzak nie pasuje do reszty i błotnik lewy nie spasowany z reszta elementów. Dlaczego nie ma zdjęcia silnika ? pewnie po otwarciu maski okaże się ,że nie ma naklejek fabrycznych na przednim pasie co świadczy o ... spotkaniu z mamutem jak to mówi Kornacki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygalda jakby ktos zostawil je w rozliczeniu

bo nikt nie chciał kupić, więc oddał w rozliczeniu. Przód po kapiszonie, lampy z innych parafii, atrapa od zwykłej megany. Bardzo słabe spasowanie przodu. Cena zresztą mówi sama za siebie, za 8 tys kupisz ładne phI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da radę taniej...ale taniej to juz są oszczędności ,na podzespołach..robociźnie ,należy pamiętać ,chytry dwa razy traci ,zaoszczędzisz ,na podzespołach to częściej będziesz gazownika odwiedzał ,a co za tym idzie oszczędność szybko zmaleje :mrgreen: Podstawa to fachowość zakładu-dobry gazownik , bo czasem jest tak że fachowiec na niskobudzetowych gratach zrobi lepszą instalację jak druciarz na drogich elementach . Są na forum sprawdzone instalacje ,wiadomo,każdy swoje chwali ,musisz poczytać i porównać to co tu napisane z tym co Ci zaproponuje zakład montujący LPG

Myślę ze dobrą konfiguracją by było : Stag 300 ,reduktor zavoli i wtryski hana . Może poszukaj zadbanego dieselka ,tylko cenowo zadbany wyjdzie więcej jak te 11tyś zeciszy no chyba,żeby samemu autko sprowadzić 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy ostatnio zakładał sekwencję do Vectry za 2200zł, mnie zaoferowali dobrej klasy za 2000zł plus zniżka 200zł za znajomość.

A co do autka z Chmielnika: zdjęcia przemyślnie zrobione, z daleka żeby nie dostrzec czegoś. Widać jednak niesymetryczną szczelinę pomiędzy prawym błotnikiem a maską, która i tak nie zgrywa się nad reflektorami. Zgubił rozpórkę kielichów amortyzatorów, został po niej ślad. Niektóre przewody nowe, tak jak pokrywa bezpieczników, możliwe że umyte. Szkodą, że nie zrobił zdjęcia centralnie przodu i komory silnika z pasem/reflektorami. Wstydzi się tego auta, bo nie napisał ile przejechał. A zbiorniczek wyrównawczy chłodziwa czarny, jakby nigdy nie wymieniał płynu, ten od wspomagania (chyba), także wygląda na 20 lat.

Jejku ja chcę mieszkać tam gdzie on :!: Patrzcie jakie piękne słońce, niebo i zielone drzewa w sadzie tej zimy mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sadzicie o tym egzemplarzu ? http://otomoto.pl/renault...-C14834349.html

98KM, atrapa od zwykłej megany, zasyfiony zbiornik wyrównawczy (jakby po uszkodzeniu uszczelki pod głowicą, skóra zniszczona, zdjęcie silnika zrobione tak, żeby nie było widać rzeźby na przednim pasie, lewy halogen albo zardzewiały, albo nie wiem co.

 

Jejku ja chcę mieszkać tam gdzie on :!: Patrzcie jakie piękne słońce, niebo i zielone drzewa w sadzie tej zimy mają.

hehe :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!