Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Prośba o ocene 1,9 dci


Bronc

Rekomendowane odpowiedzi

Oprócz tego, że plak wypływa przez drzwi to nie ma się do czego przyczepić. To jest komis, więc wszystko możliwe z tym autem.

Wygląda nieźle, jak blachy będą ok, tzn że licznik skręcony, albo silnik padaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chce się wybrać ale te zimno mnie odstrasza, ale myśle że w piątek pojade

 

[ Dodano: 2011-02-23, 15:40 ]

A mam jeszcze pytanie czy taki scenic http://otomoto.pl/renault-scenic-1-9-dci-f...-C17160975.html ma wszystko na swoim miejscu? Bo ma wnętrze z Med du Nord ale kolor zewnątrz już chyba nie i brak naklejek na drzwiach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zy taki scenic http://otomoto.pl/renault...-C17160975.html ma wszystko na swoim miejscu?

wygląda nieźle, ale nie przepadam za autami z komisu. Naklejek może nie mieć po polerce auta (częsty zabieg w komisach przed sprzedażą). Może to być też wersja SportWay albo FairWay - nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje, nie pomyślałem o tym;) Ja też generalnie nie lubie komisowego cfaniactwa i krętactwa ale czasem zdarzy się miła niespodzianka

 

A więc byłem i widziałem niestety:

 

Nr VIN: VF1JA050528362176

 

Mam znajomego w Renault i sprawdził mi Vin. Wyszło, że auto w ASO było raz w 2004 roku przy przebiegu 25 tys. km.

 

Byłem oglądać go z ojcem bo szuka auta tego typu (znajomy kupił i mu się spodobał). Byłem sceptyczny bo jak widze, że sprzedaje komis i podane są 4 numery telefonów to myślę sobie że coś jest na rzeczy.

No ale że mieliśmy w Częstochowie sprawe do załatwienia to wstąpiliśmy, bo do Radomska aż tak daleko już nie ma. Aż żałuję, że nie wziąłem aparatu.

 

Umówiłem się z gościem, że będziemy o 11. Byliśmy punktualnie, zachodzimy na plac a tam słychać już z daleka, że jakieś autko chodzi. Oczywiście to "nasze" już się rozgrzewało. Mówimy: trup ale podejdziemy

 

Wnętrze:

-brak ESP, a w opisie stoi że jest

-Alcantara bardzo zmechacona i zakurzona,

-Fotele się bujają jak nie wiem (trochę się bujaja chyba w każdym ale to już była przesada),

- Deska na górze rozcięta na ok 1,5 cm

 

Zewnątrz:

-Maska inny odcień niż reszta,

- Klapa tył krzywa ( w sumie na zdjęciach widać) i lekko zagnieciona

- Otwieramy mache, a tam po pierwsze brak osłony silnika, po drugie skorodowane wzmocnienie przednie, pourywane plastiki na alternatorze

- Wszystko co było pod maską w strasznych wibracjach (rozumiem, że diesel ale łapa od silnika drgała jakby miała atak jakiś-też mam diesla i u mnie jest spokój)

 

Przez telefon pytałem się o to czy dostane miernik lakieru, gośc powiedział, że tak ale jak zobaczyliśmy to auto to odechciało nam się wszystkiego. Ojcu się trochę głupio chyba zrobiło, i pojechaliśmy czym prędzej dalej.

 

Bardzo żałuję że nie machnąłem przynajmniej fotki silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam. Posiadających wiedzę ( :) )proszę o podpowiedź: Czy w Sceniku 2001 1,9 dCi jest : a. dwumasa, b. turbin ze zmienna geometrią, c.filtr cząstek stałych. Rozumiem, że to wersja na pompowtryskach? Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a) nie ma (na szczęście)

b ) jest zwykła suszarka, bez zmiennej geometrii :)

c) nie ma (też na szczęście)

d) są wtryskiwacze. Pompowtryski są w TDI.

Edytowane przez meganecoupe02
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!