Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane I PH II, 1,6 16V


vitoo

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem na kupnie meganki, ta z linku kusi ceną, wygląda też nieźle. Wiem o niej że było coś robione przez poprzedniego właściciela przy prawym tylnym błotniku. Ma klimę, ale do wymiany jest chłodnica klimy bo nieszczelna.

Zerknijcie proszę czy nie widać czegoś co by mogło wzbudzać wątpliwości.

Wybieram się oglądnąć to autko, a że mam daleko to wolę mieć większą wiedzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje też listwy pod zderzakiem ... na pewno trzeba oglądać przód. Lekko przekrzywiona tylna klapa - trzeba oglądać tył. Zajrzeć pod pokrowce czy tapicerka nie styrana ... Na drzwiach znaczek RXE, ale to raczej nie jest rxe - bo gdzie skórzana kierowniczka i gałka. Nie ma też przycisku blokady okienek w tylnych drzwiach ... bo pewnie szybki na korbe, a w rxe powinny być el.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to raczej nie jest rxe - bo gdzie skórzana kierowniczka i gałka. Nie ma też przycisku blokady okienek w tylnych drzwiach ... bo pewnie szybki na korbe, a w rxe powinny być el.
- czy napewno <ok>. Mam RXE i tego też nie mam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tablicą rejestracyjną bym się nie przejmował.

W moją ktoś na parkingu trafił hakiem, a potem sam poprawiłem słupkiem i prostowałem na kolanie.

Jak zalegał śnieg, to jeszcze zahaczyłem nią o zaspę.

Wersja wyposażenia zależy też od kraju pochodzenia.

W Polsce od podstawowej wersji RL Eco były montowane tylne zagłówki, których nie ma w RT z Niemiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propos tej tablicy - ja też mam pogiętą tablicę i dzwona raczej nie zaliczył (dokładnie obejrzany i sprawdzony przez kilku mechaników) natomiast znajomemu pogięło tablicę w myjni automatycznej plus dodatkowo zniszczyło ramki :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za czujność której mi zabrakło bo zaślepiony ceną przestałem widzieć niektóre ewidentne znaki ostrzegawcze. Sprzedawca nie kwapi się z udzielaniem dokładnych odpowiedzi na pytania, zasłania się niepamięcią lub niewiedzą. Dla mnie odpada w przedbiegach.

Szukam dalej. Jak nie Megane to Laguna I po lifcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!