Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane I PhI do oceny + inne pytania


Lava1

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam po raz kolejny Megane PhI.

 

Znalazłem takie oto ogłoszenie http://moto.allegro.pl/renault-megane-1-6-...1547855740.html i chciałbym usłyszeć co myślicie ?

 

Jestem już umówiony na oględziny ale bije się z myślami a'propos skrzyni automatycznej.

 

Jeżeli nie to auto, to szukam czegoś co spełniałoby poniższe wymagania:

 

- Megane I PhI (lub SCENIC) najchętniej w wersji hatchback (wiem że powyższy link przedstawia sedana :( )

- silnik 1.6 90 lub 115 KM

- raczej manualna skrzynia ale nie upieram się

- KONIECZNIE instalacja gazowa ze zbiornikiem we wnęce koła zapasowego

- elektryka lusterek, szyb (chciałbym x4 ale pewnie marzę że coś znajdę)

- ze dwie poduchy

- oczywiście centralny zamek z pilotem

- klimatyzacja obowiązkowo - już raz męczyłem się z szyberdachem <ok>

- najchętniej z oryginalnym radiem sterowanym z pilota oraz wyświetlaczem z termometrem

- ABS

- jakiś dodatki w stylu grzane fotele i/albo pół-skóry, inteligentne wycieraczki bardzo chętnie

 

generalnie coś jak to w linku + najchętniej hatchback + jak najlepsze wyposażenie. Myślę, że na dzień dzisiejszy wydałbym max 6500 PLN ale być może będzie więcej pieniędzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że renault ma to do siebie ze wersje wyposażeniowe można spotkać różniaste powoduje że handlarze robią różne miszmasze. Wiem, że się zdarzały ale bardzo rzadko, w 95% powinny być właśnie z czarnym znaczkiem (a właściwie z wygrawerowanym w kolorze plastiku).

 

W ogłoszeniu szczegół taki zastanawia, zwłaszcza z kierownicą która jest zupełnie innego koloru niż poducha.

 

a 100% jest tam od nowości
rozumiem, że masz ten samochód od nowości?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód kupiłem od znajomego i znam jego historię od nowości.

Dzisiaj oglądałem kolegi z pracy Meganke rocznik 98 sedan z polskiego salonu i też ma taką samą kierownicę.

Więc moje auto nie jest tu wyjątkiem <ok>

U mnie z przodu kolor poduszki i kierownicy też się różni, ale jak się patrzy od tyłu i na szczebelki, to jest identyczny.

Nie zmienił się kolor tylko w tych miejscach, gdzie nie jest często dotykane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol, to patrz w Łodzi na spoty przyjeżdżają takie dziwne renaty co mają airbag i kierownice w takim samym kolorze również tam gdzie są "często dotykane" :roll: (Tak wszystkie mają i niejednokrotnie ich przebiegi przekraczają 200 kkm)

 

EOT z mojej strony ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhhh..

 

Tylko że na praktycznie wszystkich fotach tych co pokazałeś kierownica i poduszka maja ten sam kolor, w przeciwieństwie do ocenianego wcześniej ogłoszenia. Trzeba rozróżniać wytartą kierownicę od takie oryginalnie w innym kolorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak los chciał inaczej i udało się kupić Megane I Ph2 1.4 16V (95 KM) w kombi z gazem.

 

A a'propos tej kierownicy to zauważyłem, że rzeczywiście różnie z nimi było.

 

Zaglądnąłem nawet do Megane HT mojego kolegi, którego rodzice kupili go w salonie w 1997 roku i tam też jest airbag z chromowanym logo. Zresztą moja poprzednia Megane też tak miała, tyle , że ja nie znałem przeszłości swojego egzemplarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!