Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Prośba o ocenę


mazi_tczew

Rekomendowane odpowiedzi

Różne ramki pod tablicami, jedna niemiecka druga bez reklam. Przyczyna zniszczenia dzwon nie wiadomo jak silny i w co? Trudno wyczuć na odległość. Zdjęcia też nie rewelacja i brak wglądu na komorę silnika. Masz blisko to obejrzyj. Zwróć uwagę na roczniki szyb, czy są z tego samego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramki mają świadzczyć o wypadkowości auta ? <ok> Dobre ;-) U siebie mam z tyłu oryginalna z niemieckiego serwisu Opla a z przodu była też czysta bez reklam i co ? Auto sprowadzałem sam od I szego właściciela. Zejdzmy na ziemię z tymi ramkami. Taka rzecz nie jest wyznacznikiem ewentualnych napraw blacharsko-lakiernicznych.

 

Co do auta to tak ogólnie nie wygląda zle. Tylny zderzak trochę wisi. Warto zabrać na stację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie ma co przesądzać na podstawie ramek. Tylko same ramki nie spadają. Mozna ją zastawić w różnej sytuacji. Czasem warto się i nad tym zastanowić i obejrzeć okolice ich mocowania. A jesli ktos dba o auto to nie szkoda mu dychy na takie same ramki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu widzę coś istotniejszego niż ramki (przerabiałem to na własnym aucie): wymienione reflektory i maska zbyt wysoko nad zderzakiem, żeby pasowała z błotnikami. Kwestia odpowiedniego naprostowania pasa przedniego, u mnie wymagało to poprawki, potem było już idealnie. W tym przypadku, ewidentnie przód był robiony.

 

Natomiast auto wcale w opisie nie ma "bezwypadkowy" więc raczej miało przygody.

 

Co do garażowania, to dziwne, żeby w takowym aucie występował problem z uszczelkami i pozostałościami z przymarzniętych do nich drzwi... Zwróćcie uwagę na fotografię wnętrza i uszczelki. U mnie do czasu gdy auto stało w garażu zimą taki problem nie występował, dopiero później w czasie zimy, gdy drzwiom zdarzyło się przymarznąć takie ślady zostawały na uszczelkach.

 

Kolejny punkt: maska. Albo poprzedni właściciel był fanem tuningu, albo założono maskę z 'nerkami' z wersji coupe. W tym nadwoziu z tego co mi wiadomo, te ramki występowały tylko w krótkiej serii z silnikiem 1.8 16V, ale mogę się mylić. Aczkolwiek sądząc po felgach, może rzeczywiście gość lubił sobie dopieścić wizualnie auto. Ale ramki z chromowanymi krawędziami chyba jednak lepiej by pasowały <ok>

 

Na razie tyle co mi się rzuciło w oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po fotelach, to auto ma co najmniej 160-180tys, delikatnie pisząc. Nawet po fotelu pasażera widać ślady zużycia.

Zdjęcia wnętrza to w ogóle mistrzostwo <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!