Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

srebrne obramowanie szyb bocznych ala Pasek B5


Spory

Rekomendowane odpowiedzi

łeee, takie cuda ja też widziałem. :) Na allegro jest tego w... metrach.

Zastanawia mnie, czy Renault rzeźbił takie cuś w jakimś modelu.

Zrobiłem słusznego zooma na załączonej fotce i wygląda mi to na jednolitą strukturę, nie jakaś tam doklejankę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kokpicie nawet OK, ze względu na nadmiar szarych plastików, ale jak próbowałem coś takiego założyc na zewnątrz, jak w pasku b5 na listwy to wyszło delikatnie mówiąc fatalnie i długo nie zastanawiając się od razu to zdjąłem.moze to kwestia umiejetności i zręczności nie mniej jednak ja odpadam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie jak chcecie cos ladnie wygladajacego do srodka to polecam cale komplety oklein dostepne na alegro! ja kupilem megi w marcu sprowadzona z niemiec i juz to miala, efekt super!! naprawde polecam, nie jestem zwolennikiem robienia z auta "wies spiewa i tanczy:)" ale to naprawde ladnie sie prezentuje! ja akurat mam imitacje drewna, nie mam zdjecia bo bym wam zaprezentowal, moze w najblizszym czasie wrzuce. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz chyba wolalbym prysnac jakies plastiki pod kolor auta, lub na jakis inny kolor.

 

Wybacz ale dla mnie plastikowe drewno - nawet to montowane fabrycznie w niektorych samochodach - to syf. Prawdziwe drewno wyglada w miare ladnie, ale to trzeba kupic naprawde drogie auto i wlasnie do takich aut to pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co kto lubi... ja tylko mowie ze prezentuje sie bardzo ladnie, mam wielu znajomych i jak na razie nikt nie mowil ze wyglada to badziewnie, wykonanie jest bardzo precyzyjne i dopasowane do kazdego otworu w kokpicie. mi sie podoba. Ja rozumiem ze niektorzy wola sobie pomalowac plastiki na niebiesko, walnac pod siedzenia neony i zalaczyc radio eska hity na czasie, tak tez mozna:))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwe drewno wyglada w miare ladnie, ale to trzeba kupic naprawde drogie auto.

prawdziwe drewno miała juz nawet stara P-70 (pe-zipcisz). nie wiem czy pamiętasz to auto, ale polowa karoseri była drewniana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie sprzeczajcie sie ;-)

sowix moze sprobuj wrzucic fotki, wtedy w ogole bedziemy mogli sprobowac nad czyms podyskutowac bo tak my de facto nie widzimy efektu wiec imho nie powinnismy sie wypowiadac. co do tych paskow to troche mi to przypomina takie listwy na metry z lidla ktorymi lokalni mafjozi okelaja swoje bejce siódemki sprzed 25 lat. a co do wnetrza to jedyne na co bym sie skusil to flok (jak w dziale tuning, wyglada naprawde zachecajaco) z tym ze jest jedna rzecz ktora absolutnie odpycha mnie od tego pomyslu: nie znosze dotyku floku. przyprawia mnie to o dreszcze, uczucie jakbym szorowal zębami po betonie. czuje podobna rzecz jak jem brzoskwinie se skóra :-/ :) strrrrraszne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając Wasze wypowiedzi, między zdaniami, można wyczytać, że fabryka nie robiła "tego" seryjnie w jakiejś wersji wyposażenia. Czyli manufaktura.

 

Rzecz jasna: na temat gustów się nie dyskutuje. Mi jednak te listwy w połączeniu z czarnym kolorem karoserii i przyciemnionymi szybami po prostu się podobają. Warunek - zrobione profesjonalną metodą przez profesjonalistę, a nie u Pana Zenka w stodole z materiału kupionego na metry w meblowym obok.

 

Co do kokpitu, fakt jest trochu szaro-smutny, ale obicie drewnopodobne nie przypada mi również do gustu. Może fabryczne białe zegary i srebrne o-ringi ożywią wnętrze, ale to już w dziale tunnninnnnng.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!