Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

prosze o pomoc


Mariusz01081

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdopodobnie był robiony, a na pewno malowany (oczywiście to moje halo, co nie znaczy się nie mylę). Na pierwszy rzut oka, (po różnych obróbkach, powiększeniach zdjęć itp), różne szpary pomiędzy klapą bagażnika a konturem błotników po całej wysokości, możliwe, że wystarczy regulacja na zawiasach. Zarówno lewe jak i prawe drzwi do regulacji, końce opadają (widać przy zbiegu z tylnymi drzwiami), do regulacji klapka wlewu paliwa. Kołpaki są nowe, ciekawe jak wyglądają felgi, pewnie też malował, zapomniał pomalować haka. Środek, wytarte albo brudne podłokietniki na boczkach, ciekawe jak wygląda kierownica, bo pokrowiec też jest nowy. Nie pokazał konsoli i załączonych zegarów, tylne szyby na korbę. Co do zdjęć, które Ty wkleiłeś; prawy reflektor jest nowszy, jaśniejsze lustro; śruby na reflektorach stare pordzewiałe, a pod zamkiem zderzak trzyma śruba nóweczka, zgubili gumowy dystans na prawy błotnik przy grodzi silnika, silnik wygląda na styrany, ale wiadomo ma swoje latka.

Moje zdanie; auto ma przejechane dużo więcej, gość chce sporo ukryć nowymi kołpakami, pokrowcem kiery. Zobaczcie inne aukcje sprzedającego lub dane jego, ma firmę transportową. Sam mam kolegę, który zarejestrował na swoją żonę transport. On ciąga wielotonaże, a jego żona Scenikiem małe ładunki, wydaje się, że nie ma teraz interesu, ale w zeszłym roku właśnie scenic u niego zrobił naprawdę kupę kilosów, miał lux tydzień w tym roku, w marcu 5 razy odcinek Warszawa - Berlin i z powrotem bez przerw, jechał tam odebrać towar a wracając zabierał przesyłkę, dostarczył a oni znowu aby do Berlina i tak pięć razy.

Jak się zdecydujesz to dokładnie obejrzyj, zrób rundę i niech zejdzie z ceny, albo szukaj innego egzemplarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko, również. Przód był rozbierany. Dodatkowo, wydaje mi się że był uderzony w okolicy przedniego koła od strony kierowcy. Od strony komory silnika środek tam, jest znacznie czyściejszy niż po przeciwnej stronie - no chyba że go wymył :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogo, bo musiał doliczyć VAT do ceny sprzedaży, albo musisz dodać, tylko o tym nie napisał, tak podejrzewam, bo ma założoną kratkę. A więc na firmę był zarejestrowany, ten przynajmniej podał realny przebieg. Ciekawe czy ma panel do radia, no i ciekawe co to za plamy na tapicerce nóg pasażera, jakby oleiste albo po spawaniu, zadzwoń zapytaj.

Szukasz daleko, a na naszym forum często ktoś sprzedaje, obecnie jednak nie ma. Poczekaj może troszkę, nie śpiesz się, bo przed świętami auta drożeją, po świętach mogą stanieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bylem wlasnie w tym komisie auto rzeczywiscie zarekwirowane przez komornika.

Wlasciciel komisu tylko posredniczy,zjechal na 11tys.

On bierze tylko zaliczke a reszte rozliczam sie z komornikiem i to on mi wystawia fakture.

Zderzak tlumachyl ze taki jest bo juz po lifcie.

Nie wygladal najgorzej.

Szukalem tez na forum.

 

 

:-DNa tym forum piszemy pl-literkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z 2002 r za 11k (cena brutto) to raczej dobra okazja. Jeśli to tylko dlatego, że komorniczy, to warto się pospieszyć, z drugiej strony trzeba go dobrze prześwietlić, bo te 250k km z kratką mogło zrobić swoje :/ Jak będzie coś bardzo "nie tak" to atutem jest f-ra od komornika a nie umowa z jakimś Hansem :-D

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!