Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Prośba o ocenę strony


Gość GazMajster

Rekomendowane odpowiedzi

Gość GazMajster

Witam wszystkich.

 

Przez ostatnie 2 dni siedziałem i przerobiłem witrynkę. Proszę Was, abyście ją ocenili i zgłosili do mnie sugestie oraz ew. błędy czy literówki.

Czekam na wieści.

Pozdrówka

Grzesiek

www.espera.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GazMajster

Oczywiście. W sprawach reklamowych mogę zrobić prawie wszystko. Koszulki także. Tylko natychmiast informuję, że nie robię sitodruku. Szkoda na to zdrowia, czasu i pieniędzy. To, co obecnie jest oferowane w sicie przez chałupników przyprawia o ból głowy. Nadruki robię różnymi sposobami od jednokolorowych po zdjęcia w pełnej gamie barw. Jeśli coś, to zapraszam na PW.

A tak swoją drogą to co Spory sądzisz o mojej witrynie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

w ofercie widzę ploterowanie liter z foli, pytania: da się u Ciebie wykonać naklejkę forum według wzoru http://megane.com.pl/viewtopic.php?t=1007&...hlight=naklejka projekt nr. 4 gdzie wielkość napisu "forum renault megane" ma tylko 6 mm? Za ile by to poszło??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GazMajster

Hadson. Oczywiście,że miły, ale przede wszystkim szczery.

Poza tym panowie. Wszystko można!! Ocxzywiście u mnie :D

A cenki?? hmmmm. Dla klubowiczów extra cenki (ale bez przegięć plizzzz :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile rozmieszczenie to darmowy skrypt, o tyle logo kolory mi zupełnie nie leżą. Ale w sumie to kwestia tylko gustu, a o gustach się nie rozmawia.

 

Reklama mundurków - kolory czcionki, różna czcionka. Ogólnie bałagan.

 

zdjęcie pucharów nieostre, mało rzucające się w oczy. Może mam coś z kolorami w moim LCD-ku.

 

I jak wlazłem na stronę to za dużo tych okienek. Tu się przesuwa, tu się liczą statystyki. Każde moje kliknięcie zlicza jako gościa. Za dużo... TY WIESZ GDZIE WSZYSTKO LEŻY BO SAM TO ZROBIŁEŚ. Ale klient nie ma wiele czasu. Jak nie znajdzie tego czego szuka w 5 sek to pójdzie do kolejnej strony z googla. :D

 

Dużo tekstów... Osobiście mi się nie chce tego czytać... Brak czasu!! Wszystko jest szybko, szybko szybko i na wszystko brak czasu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie dwie sprawy:

Jak powiedział Hadson za dużo tekstu (sam przeczytałem tylko ten na stronie głównej) i druga sprawa, któą zauwazyłęm to tekst przesuwający się w prawym górnym okienku idzie ok, ale adres który widnieje na końcu za szybko ucieka. Musiałem 2 razy przelecieć, żeby odczytać ten adres, według mnie powinien trochę poczekać zanim zacznie lecieć od nowa.

 

Chciałeś żeby być szczerym ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GazMajster

No i miło panowie, że wyraziliście swoje zdania. Nad banerkiem pracuję i będzie nowy zupełnie inny.

Reklama mundurków. Gdzie ten bałagan. Napisz dokładniej, bo u mnie wszystko jest OK.

Zdjęcie pucharów na głównej było przerabiane tysiące razy i może właśnie dlatego wydaje się nieostre. Niebawem także i je zmienię.

Niestety z licznikiem nic nie zrobię. Albo ten, albo żaden. Wiem, że ma wady ale cóż.

 

Dzięki za opinie i proszę o jeszcze.

 

P.S.

Lubię szczerość :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie szata graficzna zupelnie nie pasuje. Co do zawartosci to nie mialem czasu sie zaglebic, ale zgodze sie z chaosem w bannerze. Radze popracowac nad szata, bo to jest podstawa, wiele osob widzi brzydka strone i wychodzi.

 

A ja ostatnio z kolezanka zrobilem 2 takie projekty, co sadzicie?:

 

muska.jpgdomus.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!