Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megi Problem z hands free w bocznych dzwiach


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przedwczoraj odebrałem po prawie miesiącu moją Megi od lakiernika, autko znowu fajnie wygląda (było parę przygód na drodze i w końcu doczekała się renowacji :)) ale nie działa mi ani otwieranie ani zamykanie auta poprzez przyciski w klamkach i czujniki wykrywające dłoń. Wymieniałem mikroprzełączniki w klamkach bo stare nie wszystkie działały ale czyjniki wykrywania ręki działały bez zarzutu. Czy czujniki nie zostały odłączone przez komputer? Aku nie był odłączany ale drzwi pewnie przez dłuższy czas były zdemontowane. Czy da się jakoś przywrócić działanie Hands Free w autku? Na tylnej klapie przycisk działa i zamyka auto oraz da się otworzyć bagażnik mając kartę w kieszeni (tylna klapa nie była demontowana z auta bo nie musiała być malowana)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka razy otwórz i zamknij samochód z karty - jeżeli to nie pomoże to odłącz na chwilę akumulator i znowu kilka razy z karty.(po każdym otwarciu, otwieraj drzwi kierowcy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na CLIPie i okazało się że mikroswitche są zwarte, nie polecam oryginalnych mikroswitchy bo nie wytrzymały nawet tygodnia. Wymieniłem wszystkie na zwykłe kupione w sklepie elektronicznym i działają narazie bez zarzutu. Trochę trzeba było pokombinować bo rozmiarowo były trochę mniejsze ale dałem radę.

Zamykam temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!