Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Jak można być takim imbecyelm


slavOK

Rekomendowane odpowiedzi

Gość GazMajster

Co wy ludze piszecie??

To normalka, że kupuje się bejcę za dwójkę czy trójkę, bo przecież musi jeszcze starczyć na wiejski tunink, tombakową galantrię biżuteryjną oraz na dresik. Czasem nawet na paseczki do dresiku nie starcza, a wy chcecie jeszcze droższe auta. A kto zatankuje za 2 dychy??

:) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GazMajster

[Cięcie]

To zależy jaką werrsję kupujesz i czy trafiłeś na promocję.

Są też wersje wąskie, aby oba łokcie można było przez okno wystawić, wersja ze szklanymi drzwiami, aby byłoi paski na dresie widać itd.

Nie ma lekko :) :) :)

 

Proszę zapoznać się z regulaminem forum i nie cytować więcej w całości postu, na który odpowiadasz bezpośrednio pod nim - Prezes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorsze jest to że nie potrafię jednoznacznie wskazac dobrego rozwiązania tego problemu.... :cry:

 

 

Ja mam proste rozwiązanie i wydaje mi się, że skuteczne powinny być testy psychologiczne i z pewnością nie było by tylu wypadków i tyle chamstwa na drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorzej reagowali ludzie na Tico, gdy było jeszcze w rodzinie to nie była to łagodna jazda tylko dynamiczna i gdy np. na drodze ktoś przedemną skręcał w prawo na boczną drogę to nie było siły aby osobnik za mną jadący w pewnej odległości nie opar się pokusie wyprzedził mnie. Jak pamiętam kiedyś stary golf II wyprzedził i zamiast biegusiem się rozpędzać jechał 80 km/h a jako że śpieszyłem się do klienta musiałem go wyprzedzić, z racji tłoków był z tym problem ale jak się już udało to po pewnym odcinku burak znowu wyprzedził i zwolnił bo go ambicja poniosła, dlatego gdy tico wyprzedza nie zawsze oznacza że ktoś mający stare auto z niewiadomo jakim silnikiem da rade temu auto coś o tym wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!