Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Jak można być takim imbecyelm


slavOK

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze się stało - kilku zabójców mniej - wiem jak to brzmi ale nawet mi ich nie żal.

Tym razem zabili samych siebie :!: Całe szczęście, że nie innych przypadkowych ludzi :!: :)

Szkoda tylko, że innych DEBILI nic to nie nauczy :!: :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o kierowcow BMW:

 

Oto rzecz której bylem swiadkiem jakis miesiac temu. Stalo sie to na swiatlach kolo Makro w Sosnowcu, obserwowalem wszystko z gory stojac na parkingu kolo Mc Donald's (zorientowani wiedza gdzie).

Godzina ok 1 w nocy, po deszczu mokro, pusto na drodze.

 

Podjerzdza pod swiatla od strony Krakowa niebieskie BMW 318 Compact. Nawet bysmy na nie nie zwrocili uwagi, ale zatrzymal sie facet z 15 m przed sygnalizatorem. Zapala sie zielone, gosc rusza normalnie powoli, i nagle (w koncu tylni naped to mozna poszalec) zaczyna smigac bokami po calej szerokosci 2-pasmowki. Przy 60-70 km/h stracil panowanie nad samochodem, oto skutki:

 

1.jpg2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg6.jpg

 

Kiepskie zdjecia bo ciemno i z komorki, ale widac o co chodzi.

Dobrze ze nic nie jechalo z naprzeciwka, bo latarnia padla na calej szerokosci drogi w przeciwnym kierunku. 4 osoby w aucie (wszyscy pijani lacznie z kierowca) w wieku ok 22-25 lat. Najbardziej poszkodowany oczywiscie chlopka, ktory "przyjal" latarnie na siebie (nie wiem czy przezyl), najmniej... kierowca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strach w oczy zaglada jak sie czyta takie rzeczy........... :evil: powiesiłbym za jaja tych imbecyli.......

 

brak mi słów..... zycze jedynie wszystkim by na swojej drodze trafialki na ludzi z IQ większym niż suma IQ do kwadratu "panów" z BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja może nie powiem o kierowcach BMW ale też coś podobnego.

 

W poniedziałek w zeszłym tygodniu czyli 13. 08. jechałem z mamuśką zawieść ją do rodziny. Wyjeżdzałem z Bydgoszczy na toruń przez most przez Wisłę. Jechałem 70 km/h nie szybko standard a za mną koleś w Golfie II rejestracja CT (wiecie taki wiejski tuning jak Tede robił w OPT) co chwila pokazywał mi się w lewym lusterku. Nie mógł mnie wyprzedzić bo jechały autka z przeciwka. Skończył się most zaczyna się fajna droga z pasami awaryjnymi. Zaczął mnie wyprzedzać przed łukiem a zza łuku wyskoczyło jakieś auto, a był na mojej wysokości to ja zjechałem trochę a ten mi na maskę zaczął odbijać gdybym nie za hamował normalnie bok by mi uszkodził. Odruchowo użyłem klaksonu. A wtedy toruński wieśniak zaczął mi hamować i przyspieszać (matka w panice) a w samochodzie było 2 szczyli w moim wieku może młodsi. Kilkaset metrów dalej był przejazd kolejowy gdzie nie ma znaku STOP a łajza mi staneła czekał normalnie aż mu wyłoże w tył ale się przeliczył. No i wtedy na całe szczęście zjechaliśmy na boczną drogę. Rozumiem gdyby ten koleś miał nie wiadomo jaką furę lub porządny silnik w aucie ale ma gówno a się ciska. Wiadomo gdybym chciał mógłbym to samo mu robić ale czy jest w tym sens? NIE.

 

Zastanawia mnie parę rzeczy dlaczego tacy idioci dostają prawko z takimi zdarzeniami upewniam się, że wszyscy co chcą mieć prawko powinni mieć robione testy psychologiczne.

 

Ciekawe czy kretyn byłby taki cwany gdyby zamiast mojej mamuśki jechali jacyś kumple lub w ogóle jakiś facet ze mną (ojciec, brat etc.)?

 

No niestety coraz bardziej się utwierdzam w przekonaniu, że w toruniu nie ma w większości normalnych ludzi. Zawsze jak mam jakieś przygody na drodzę to z rejestracją CT. Nie wiem może ja ich tak przyciągam albo pech.

 

Sorry za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie możemy współczuć rodzicom takich ludzi, bo siła, wulgaryzmy, czy nasze zdenerwowanie nic tu nie da, bo po co mamy sie denerwować tylko dlatego że ktoś jest głupi.

ja życzę wszystkim tego co napisał:

by na swojej drodze trafiali na ludzi z IQ większym niż suma IQ do kwadratu "panów" z BMW

Jedynie rygorystyczne egzekwowanie prawa przez policję może coś poprawić w tym kraju, ale chamstwa niestety ścigać nie mogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się również że żyjecie i jesteście zdrowi mimo Twoich uszczerbków jakich doznałeś. Ci goście to kretyni, ale cóż.... tacy też niestety są i przez takich ludzie na drogach ginął:)

 

Jednakże nie klasyfikujmy ludzi wg tego czym jeżdżą... Od BMW zaczynałem a młody nie jestem i wcale tak wulgarnie nie jeździłem a jako że miała Becia tylko 1.6 benzynkę to i kierowcy innych aut też się pięknie czasami bawili gdy uraziłem im ambicję... teraz jeżdżę śliczną Meganeczką 1.5 dCi w sedanie i też jest to samo tylko się marki urażonych zmieniają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jahu; droga którą opisywałes jest mi doskonale znana :)

niestety w okolicach BDG czy Torunia masa jest 20to letnich pojazdów (bo samochodami nazwac się tego nie da) typu golf 2 lub BMW316 , pościąganych zza Odry, których wartośc oscyluje w okolicach 2-3 tysięcy i którymi zwykle poruszają się ludzie o których generalnie piszemy w tym poście.......

 

niestety w momencie gdy auto pod wzgledem zakupu jest dostepne dla prawie każdego efektem bezposrednim jest wzrost hamstwa i bezmyslności na drogach........

 

najgorsze jest to że nie potrafię jednoznacznie wskazac dobrego rozwiązania tego problemu.... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem jest nie w marce lub wieku samochodów (choć też zauważyłem że to idzie w parze) idzie o pewną kulturę bycia. ja nawet nie boję się tych ludzi bardziej obawiam się o stan techniczny tych pojazdów, niestety hamulce nie robione, opony łyse i wszystko inne jest nie tak... zawsze uważam na te wehikuły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!