Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Renault DCI TUNINGBOX


AbramK

Rekomendowane odpowiedzi

tak ale w dieslach przeważnie jest tak ze Nm rosną bardzeij niż KM

 

[ Dodano: 2007-04-12, 15:57 ]

ile kosztuje taki programik??? dowiedziałem sie ze w masters tuning taki mod kosztuje koło 1600zł no i do tego hamownia.Na lato planuje taki programik wiec szukam dobrej firmy i czekam za odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tommi, we wroclawiu masz oddzial mastersa wiec nie musisz leciec do katowic :-)

1600 za jaki program ?? tzn do jakiego silnika ? 1,5 ? 80 kilka km?

 

ciekawy jestem ile wyciagna z 1,5 dci 100km, silnik niby ten sam ale jest podwojne kolo zamachowe ( silnik ciszej chodzi ) i cos jeszcze zmienili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że w wrocławiu jest oddziałmastersa ale masters wyciaga max ok 128 KM a mnie interesuje koło 140KM i dlatego pytałem sie o TTc bo musze podzwonic która firma wiecej potrafi wyciagnąć. Boje sie o te sprzęgło żę wiecej nie da rady tylko te 320Nm a to ok 130KM. Do swojej chce włozyć wtryski od wersji 120 KM ni i zmienic cooler od lagi II aby był centralnie a nie za halogenem jak fabrycznie, turbafka z tego co sieorientowałem nie pasuje od wersji 120KM :-( . MAsters z wersji 102 KM (1.9dci) wyciągnął 126 czy 128 KM i prędkość V max wzrosła do 215km/h (po chipie)tego dowiedziałem się od znajomego. Dla mnie to za mało i wcześniej zastanawiaełm sie nad wymianą silnika na 120KM i później zacząć mody ale skoro kolega z seata 90KM po wymianie wtrysków i modzie osiągnął 145KM(troche trude to do uwierzenia na pozostałych fabrycznych częściach) to może oni też zaoferują coś ciekawszego niż masters -126KM ?! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich

 

Już tak się wożę około 3 lata po box tuningu V-tech

Nie piszę tutaj żeby reklamować tyle tylko żeby przedstawić swoją opinię!

 

Jak na razie silnik działa :-D i oby jak najdłużej. Sprzęgło też nie wymieniałem.

 

Megane II 1.9dCI 10.2003 Dane PO box tuningu i po hamowni:

 

139km i 360Nm. Jest bardzo sympatycznie.... :) Docieranie nowego samochodu było jednak męczące...

 

Czy jest to dobra firma czy nie?? nie wiem ale gdy chciałem zamienić na chip'a to o dziwo chcieli prawie tyle samo jak od nowego klienta. To mnie zmartwiło, szkoda...

 

Pozdrawiam użytkowników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z jakiej wersji(ilu konnej) te 139KM? Pewnie z 120KM na 139KM. A mam pytanie czy samochód trzymał serie pod względem fabrycznych KM?Z tego co wiem to rzadko która renówka trzymie serie - przeważnie zawsze troche KM brakuje :-(. Ja narazie zmieniam dolot od turbiny do przepływomierza a raczej w środe chyba będe zakłądał bo ma to dopiero do mnie przyjść(dzięki temu będe mógł założyć stożek :-D ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z seata ibizy 130 KM FR potrafią 220 KM wyciągnąć ale nie wiem czy ta sama firma czy inna :-D zmiana coolera i pare przeróbek :)

 

nie ta sama firma....rozumiem że mówisz o czarnej ibizie rufiego....

a 220 km to i owszem ale to max dla tego silnika..normalnie jeździ na mapie na 180km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!